Тенісистка Даяна ЯСТРЕМСЬКА і боксер Цотне РОГАВА виступатимуть на Олімпійських іграх-2020. Таким чином, Одеську область в Токіо-2020 представлять 8 спортсменів.

ЦОТНЕ РОГАВА

Чемпіон України Цотне РОГАВА (тренер – Абель ХАЧАТРЯН), котрий, як ми повідомляли, поступився у вирішальному поєдинку за путівку в Токіо-2020 в рамках олімпійській кваліфікації, яка проходила в Парижі з 4 по 8 червня, отримав олімпійську ліцензію за рейтингом BTF (Boxing Task Force – олімпійської робочої групи).

«Я та моя родина безмежно щасливі цій новині! Цю радість важко описати словами. Останні три роки я важко працював, не виходив з залу. Виходило так, що я майже не бачив своїх рідних. Втім, все це було омріяної метою. На Олімпіаді задача одна - взяти золото!», - так прокоментував спортсмен цю неординарну подію (facebook.com/UkrainianBoxingFederation).

Rogava Od 01

Rogava 03

ДАЯНА ЯСТРЕМСЬКА

Федерація тенісу України опублікувала останнім часом низку чудових новин відносно одеської тенісистки Даяни ЯСТРЕМСЬКОЇ, яка за рейтингом (37-е місце на 14 червня) мала виступати на Олімпійських іграх, але через те, що в ії організмі був виявлений допінг, ій заборонили брати участь у змаганнях (вона не грала з грудня 2020-го).

Спочатку, з Даяни рішенням Незалежного трибуналу було зняте обвинувачення у навмисному прийомі забороненого препарату, а потім вона офіційно увійшла у склад збірної України на Олімпійських іграх-2020.

Крім того, у складі команди уродженка Одеси Еліна Світоліна, а також Марта Костюк, Людмила і Надія Кіченок.

yastremska ukr site

ОЛІМПІЙСЬКІ ЛІЦЕНЗІЇ

Отже, право участі в Олімпійських іграх-2020 станом на 30 червня завоювали вісім спортсменів Одеської області: Ірина МАЛОВІЧКО (стендова стрільба), Анастасія ЛИСЕНКО (важка атлетика), Анжеліка ТЕРЛЮГА, Аніта СЕРЬОГІНА (обидві - карате), Анастасія ТОДОРОВА (веслування), Василь МИХАЙЛОВ (вільна боротьба), Даяна ЯСТРЕМСЬКА (теніс) і Цотне РОГАВА (бокс).

Нагадаємо, що Олімпійські ігри пройдуть в Токіо з 23 липня по 8 серпня.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live