Чотири одеських спортсмени візьмуть участь в ІІІ Юнацьких Олімпійських іграх, які розпочнуться в Буенос-Айресі 6 жовтня.  Вперше одесити будуть представлені в баскетболі та плаванні.

У складі збірних України 3х3 зіграють Ганна СУГАК (БК «Інтерхім-СДЮСШОР імені Литвака», тренер – Ірина ЩИПАКІНА) та Віталій ШОРСТКИЙ («Хімік-2», тренер – Олександр ПАЩЕНКО), у плаванні стартує вихованець СДЮСШОР «Динамо» Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ (тренер – Олександра КУРБАНОВА), у дзюдо - за медалі боротиметься вихованка СК «Європа» Анастасія БАЛАБАН (тренер – Костянтин ЦХОВРЕБАШВІЛІ).

Sugak 2

Ганна СУГАК. Фото fbu.ua

shorstkiy

Віталій ШОРСТКИЙ. Фото khimik.com.ua 

Nastya Balaban KK

27 вересня. Конче-Заспа. Анастасія БАЛАБАН зі своїм тренером Костянтином ЦХОВРЕБАШВІЛІ на останньому зборі перед ІІІ Юнацькими Олімпійськими іграми. 

troyanovskiy

Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ. Фото usf.org.ua

На І Юнацьких Олімпійських іграх в Сінгапурі-2010 виступали п’ять спортсменів Одеської області, в Нанкіні-2014, як і зараз, чотири, причому в дзюдо наш регіон представлений в третій раз поспіль.

Сьогодні, 29 вересня о 16.00, на Олімпійській базі «Конча-Заспа» відбудеться урочиста церемонія проводів української збірної на Юнацькі Олімпійські ігри.

Найближчим часом на нашому сайті ми детально представимо наших юних олімпійців.

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live