Сьогодні в Буенос-Айресі на ІІІ Юнацьких Олімпійських іграх боротьбу за медалі розпочинають представники Одеської області - першою «за Одесу» слово скаже дзюдоїстка Анастасія БАЛАБАН. До вашої уваги повний розклад змагань за участю наших спортсменів.
ПРЯМІ ТРАНСЛЯЦІЇ
Відразу відзначимо, що заплановані трансляції змагань на телеканал UА-Перший, а також в Інтернеті: на сайті НОК України, UA-перший, сайті Юнацьких Олімпійських ігор (головна сторінка, обираємо необхідний канал в плейері), на олімпійському каналі на youtube
Результати онлайн: у відповідному розділі на сайті Юнацьких Олімпійських ігор.
Юнацькі Олімпійські ігри.
Змагання за участю спортсменів Одеській області
7 жовтня
Анастасія БАЛАБАН. Дзюдо. До 44 кг (14 учасників).
16.00-23.00. 1/8 фіналу. Поліна ТУРЧАН (Молдова)
Фінальні схватки заплановані в період 22.00-23.00 за київським часом
8 жовтня
Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ. Плавання
16.35. Батерфляй. 100 м. Попередній заплив 4 (доріжка 6)
Віталій ШОРСТКИЙ. Баскетбол 3х3
Група В (в плей-офф виходять дві команди)
17.00. Україна – Андорра
19.00. Україна – Бразилія
Ганна СУГАК. Баскетбол 3х3
Група В (в плей-офф виходять дві команди)
18.00. Україна – Венесуела
19.30. Україна – Єгипет
9 жовтня
0.36/ 1.32. Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ. Плавання
Батерфляй. 100 м. Півфінали (в разі виходу)
10 жовтня
Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ. Плавання
0.40. Батерфляй. 100 м. Фінал (в разі виходу)
16.07. Батерфляй. 50 м. Попередній заплив 5 (доріжка 1)
11 жовтня
Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ. Плавання
0.50/ 0.54. Батерфляй. 50 м. Півфінали (в разі виходу).
12 жовтня
Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ. Плавання
0.42. Батерфляй. 50 м. Фінал (в разі виходу).
16.43. Батерфляй. 200 м. Попередній заплив 4 (доріжка 2)
Ганна СУГАК. Баскетбол 3х3
Група В (в плей-офф виходять дві команди)
16.00. Україна – Шрі-Ланка
18.30. Україна – США
Віталій ШОРСТКИЙ. Баскетбол 3х3
Група В (в плей-офф виходять дві команди)
17.00. Україна – Венесуела
19.30. Нова Зеландія – Україна
13 жовтня
Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ. Плавання
0.43. Батерфляй. 200 м. Фінал (в разі виходу).
16 жовтня
Віталій ШОРСТКИЙ. Баскетбол 3х3
19.00/ 19.30/ 22.00/ 22.30. Чвертьфінал (в разі виходу).
Ганна СУГАК. Баскетбол 3х3
18.00/ 18.30/ 21.00/ 21.30. Чвертьфінал (в разі виходу).
17 жовтня
Ганна СУГАК. Баскетбол 3х3
17.00/17.30. Півфінал (в разі виходу).
19.00. Матч за 3-е місце (в разі виходу).
20.00. Фінал (в разі виходу).
Віталій ШОРСТКИЙ. Баскетбол 3х3
18.00/18.30. Півфінал (в разі виходу).
19.30. Матч за 3-е місце (в разі виходу).
20.30. Фінал (в разі виходу).
Прес-служба відділення НОК України в Одеській області
Підписуйтесь на наш канал в Telegram