19 червня у Парку перемоги відбудеться наймасовіша спортивна подія в нашому місті Олімпійський день, який проводиться щорічно з нагоди створення Міжнародного олімпійського комітету.

ГОЛОВНА ПОДІЯ

Центральною локацією святкування Олімпійського дня в Одеській області стане Парк Перемоги, де відбудеться головна подія свята – масовий пробіг, в якому може взяти участь кожен бажаючий. Так, в 2019-му році (в 2020-му році через коронавірус Олімпійський день проходив на «Динамо» в форматі онлайн-естафети. – прес-служба) в заході взяли участь більше 900 чоловік.

olympicday 124

olympicday 125

olympicday 160

В головній події свята – масовому пробігу – стартували 790 чоловік: наймолодшому учаснику було три роки, найстаршому – 92.

Залежно від вікової групи учасникам буде запропоновано подолати від п'ятдесяти до п'ятисот метрів. Кращі - чемпіони і призери - отримають призи від відділення НОК України в Одеській області, а всі спортсмени – сертифікати учасника Олімпійського дня.

Крім того, пробіги, присвячені цій знаменній події, відбудуться у всіх районах нашого регіону.

Відзначимо той факт, що щорічно Олімпійський день, який присвячено дню створення Міжнародного Олімпійського комітету, відзначають майже у 200 країнах світу. Україна долучилася до святкувань у 2005-му. У 2019-му святкування Олімпійського дня було приурочене до 125-річного ювілею створення МОК.

ЗІРКОВА КОМПАНІЯ

Традиційно в олімпійському дні візьмуть участь зірки одеського спорту різних років: олімпійські чемпіони Віктор МИХАЛЬЧУК, Яків ЖЕЛЕЗНЯК, Микола АВІЛОВ, Олена СОКОЛОВСЬКА, Микола МІЛЬЧЕВ, срібна призерка Олімпійських ігор Олена КРАВАЦЬКА, а також спортсмени, які завоювали право взяти участь в Іграх-2020 – Ірина МАЛОВІЧКО, Анжеліка ТЕРЛЮГА, Аніта СЕРЬОГІНА і Василь МИХАЙЛОВ.

Крім того, серед учасників олімпійського свята керівники одеських вишів, фізкультурно-спортивних товариств та організацій.

olympicday 035

olympicday 039

СВЯТКОВЕ ВІДКРИТТЯ

Святкову атмосферу ви зможете відчути вже на відкритті, де візьмуть участь і відомі танцювальні колективи міста, і представники найрізноманітніших видів спорту – карате, черлідінгу та інших.

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ПРОБІГ. ВАЖЛИВО ЗНАТИ!

Реєстрація учасників пробігу розпочнеться о 9.00, безпосередньо на місті подій – у Парку Перемоги навпроти Палацу спорту. Урочиста церемонія відкриття – о 10.00, а вже після неї – об 11.00 розпочнуться забіги, де, повторимо, може взяти участь кожен бажаючий!

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live