Вихованці КДЮСШ №5, призери всеукраїнських змагань з бадмінтону 12-річна Дар’я ПОПОВА і 11-річний Лев ТАЛПА, а також наставник цієї спортшколи Володимир БІЛОУС провели олімпійський урок для учнів одеської гімназії №5.

ВСТУПНА ЧАСТИНА

На початку заходу заступник голови відділення НОК України в Одеській області Влад ЄФІМОВ представив учням гостей заходу, а потім коротко розповів про успіхи спортсменів Одеської області на Олімпійських іграх-2020. Нагадаємо, що в Токіо-2020 Одещину представляли сім спортсменів, а єдину медаль завоювала каратистка Анжеліка ТЕРЛЮГА, яка стала срібною призеркою.

5gymn 02

ТЕОРЕТИЧНА ЧАСТИНА

Далі модератор зустрічі передав слово почесним гостям, які розповіли, чому віддали своє серце бадмінтону, про свої здобутки в улюбленому виді спорту. Найдосвідченіший одеський наставник з бадмінтону привів школярам цікаві факти про цей олімпійський вид спорту. Учням 8-Д класу цікаво було дізнатися, що ці досить юні спортсмени успішно виступають у змаганнях з більш старшими суперниками. Також наші юні герої і їхній наставник відповіли на запитання учнів.

5gymn 03

ОЛІМПІЙСЬКА РОЗМИНКА

Перед майстер-класом – розминка, яку в рамках проєкту НОК України «Do like olympians», провела Дар’я ПОПОВА. Активна розминка – те, що треба перед тренуванням, нехай і на олімпійському уроку. Зарядились – і пішли грати у бадмінтон.

5gymn 04

ПРАКТИЧНА ЧАСТИНА

Під час майстер-класу досвідчений наставник, а також Дар’я ПОПОВА і Лев ТАЛПА, яким тренер передбачає велике майбутнє, показали школярам ази майстерності. Кожен учень міг спробувати себе у бадмінтоні, тож, можливо хтось з них і опиниться в КДЮСШ №5, яка, до речі, знаходиться недалеко в 15-ти хвилинах їзди від цього учбового закладу.

Цікаво, що і Дар’я, і Лев стали учасниками олімпійського уроку в своєму рідному навчальному закладі - в 5-й гімназії.

5gymn 06

5gymn 07

ОЛІМПІЙСЬКІ ПОДАРУНКИ

За підсумками заходу всі його учасники отримали подарунки від відділення НОК України в Одеській області – і гості заходу, і школяри, і гімназія, який був переданий різноманітний спортінвентар – м’ячі, скакалки, комплект для гри в бадмінтон (дві ракетки та воланчики).

На завершення – традиційне фото на згадку.

5gymn 08

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live