Більше 70-ти юних спортсменів регіону взяли участь у традиційних змаганнях з веслування на водно-веслувальній базі «Динамо» (14 км Овідіопольської дороги). Захід відбувся за підтримки відділення НОК України в Одеській області.

ЗМАГАННЯ

Змагання відбулися в рамках «Дня відкритих дверей» секції веслування на байдарках і каное Одеської обласної організації ФСТ «Динамо» України та олімпійського уроку. Спортсмени представляли спортивні школи Одеси, Южного, Чорноморська та Вилкова.

В рамках заходу були проведені змагання на дистанціях 200 і 500 м у байдарці- і каное-одиночках серед юнаків та дівчат трьох вікових категорій (2005-2006, 2007-2008рр.н. і мол.)

Також відбулися заїзди серед ветеранів спорту - учасників чемпіонатів СРСР та України з веслування на байдарках і каное.

olimp lesson Dinamo 08

olimp lesson Dinamo 02

НАГОРОДЖЕННЯ

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями і футболками, а усі учасники заходу отримали сувеніри з олімпійською символікою, надані відділенням НОК України в Одеській області. А спортивні школи-учасниці змагань отримали спортінтвентар від олімпійського осередку.

У нагородженні брали участь заступник голови Одеської обласної організації ФСТ «Динамо» України Павло РОЩІН, заслужений тренер України Микола КРАВЧУК, чемпіон Європи серед молоді Анатолій БУШЕВ та учасниця Олімпійських ігор Тетяна СТАНІСЛАВСЬКА.

Цей щорічний спортивно-масовий захід традиційно проводиться Одеською обласною організацією ФСТ «Динамо» спільно з відділенням НОК України в Одеській області і обласною ШВСМ «Олімпієць».

olimp lesson Dinamo 04

olimp lesson Dinamo 03

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live