Більше 70-ти юних спортсменів регіону взяли участь у традиційних змаганнях з веслування на водно-веслувальній базі «Динамо» (14 км Овідіопольської дороги). Захід відбувся за підтримки відділення НОК України в Одеській області.

ЗМАГАННЯ

Змагання відбулися в рамках «Дня відкритих дверей» секції веслування на байдарках і каное Одеської обласної організації ФСТ «Динамо» України та олімпійського уроку. Спортсмени представляли спортивні школи Одеси, Чорноморська та Білгород-Дністровського.

В рамках заходу були проведені змагання на дистанціях 200 і 500 м у байдарці- і каное-одиночках серед юнаків та дівчат трьох вікових категорій (2004-2005, 2006-2007, 2008 і мол.)

Також відбулися заїзди серед ветеранів спорту - учасників чемпіонатів СРСР та України з веслування на байдарках і каное.

Dinamo 03 10 03

Dinamo 03 10 04

Dinamo 03 10 01

ОЛІМПІЙСЬКІ ПРИЗИ

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями і футболками, а усі учасники заходу отримали сувеніри з олімпійською символікою, надані Одеським обласним відділенням Національного олімпійського комітету України. А спортивні школи-учасниці змагань отримали спортінтвентар від олімпійського осередку.

Заохочувальним призом як наймолодший учасник був нагороджений 11-річний Артем ЛЕЙЧЕНКО.

Dinamo 03 10 05

Dinamo 03 10 11

У нагородженні брали участь заслужені тренери України з веслування на байдарках  каное Микола КРАВЧУК, Анатолій ОСИПЕНКО, Олег ЖИЛКІН та учасниця Олімпійських ігор Тетяна СТАНІСЛАВСЬКА.

Цей щорічний спортивно-масовий захід традиційно проводиться Одеською обласною організацією ФСТ «Динамо» спільно з відділенням НОК України в Одеській області і обласною ШВСМ «Олімпієць».

Dinamo 03 10 13

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live