Відділення НОК України в Одеській області спільно з авторської школою Миколи Гузика провели в Южному Всеукраїнський олімпійський урок. Головними героями заходу стали учні цього навчального закладу, які нещодавно посіли 4-е місце в «Олімпійському лелечені».

ПОЧЕСНІ ГОСТІ

Почесними гостями справжнього спортивного свята, яке відбулося в ДК «Дружба», стали мер Южного Володимир НОВАЦЬКИЙ, голова відділення НОК України в Одеській області, олімпійський чемпіон Микола МІЛЬЧЕВ, начальник управління фізичної культури і спорту Одеської облдержадміністрації Валентина КОЛЬЧАК, голова міськспорткомітету Артем ЛУЦЬ, представники вільної боротьби Іван та Олександр АНУФРІЄВИ, Володимир ВЕРЕМЕЙЧУК зі своєю вихованкою Олександрою ТКАЧЕНКО, яка в цьому році стала переможницею Всесвітньої Гімназіади. Роль ведучої взяла на себе викладач фізкультури АШГ Світлана ВИШНЯ, і урок дійсно вийшов динамічним та яскравим.

Yuyzhne 18 09 15

Yuyzhne 18 09 03

ОЛІМПІЙСЬКИЙ УРОК

Зацікавленими глядачами свята, та й не тільки глядачами, але й повноправними його учасниками, стали учні АШГ. Учні-початківці, наприклад, зробили для гостей власноруч поділки на спортивну тематику, а більш старші стали активними учасниками спілкування з Миколою МІЛЬЧЕВИМ, поставивши йому найрізноманітніші питання.

Yuyzhne 18 09 11

Yuyzhne 18 09 12

Yuyzhne 18 09 05

Розфарбували свято своєю яскравою виставою учні АШГ, які минулого тижня посіли 4-е місце у фіналі «Олімпійського лелеченя». Вони подарували учасникам уроку композицію під пісню «Омріяна земля» дуету «Double Smile», яка, до речі, принесла южненцям бронзові нагороди у конкурсі презентацій на цьому всеукраїнському заході.

Yuyzhne 18 09 14

СПОРТИВНИЙ БРЕЙН-РИНГ

Це могло стати і мажорним акордом олімпійського уроку в Южному, але організатори на цьому не зупинилися. Учасників чекав ще брейн-ринг. Капітани команди – учасниця «Олімпійського лелеченя» Аліса ЩУЦЬКА, олімпійський чемпіон Микола МІЛЬЧЕВ та директор АШГ Надія ГУЗИК набрали собі команди, які й провели між собою бліц-турнір. Звісно, питання на олімпійську тематику учасники, більшість з яких складали недавні «лелеченята», лускали, як горішки, а ось з питаннями відносного южненського спорту не завжди справлялися. Втім, як завжди, на таких заходах, перемогла дружба.

Yuyzhne 18 09 10

Також учні АШГ показали свою майстерність у баскетболі – вони вихованці Володимира Понько, гравці БК «Хімік», неодноразові чемпіони України серед юнаків. Не залишив гостей байдужим і акробатичний номер у виконанні Вікторії Шевченко з цирковій студії «Каскад» при ДК «Дружба». 

На такий ноті і завершилося це свято спорту в Южному під назвою «Олімпійський урок»: багаточисленні фото на згадку, нескінчена автограф-сесія, де в центрі подій були почесні гості заходу, а також море позитивних емоцій на довгий-довгий час.

Yuyzhne 18 09 07

Yuyzhne 18 09 08

Yuyzhne 18 09 13

18 вересня. Южне. Всеукраїнський олімпійський урок. Начальник управління фізичної культури і спорту Одеської облдержадміністрації Валентина КОЛЬЧАК та голова відділення НОК України в Одеській області, олімпійський чемпіон Микола МІЛЬЧЕВ.

Прес-служба НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live