Як ми повідомляли, відділення НОК України в Одеській області спільно з авторської школою Миколи Гузика провели в Южному Всеукраїнський олімпійський урок. Начальник управління фізичної культури і спорту Одеської облдержадміністрації Валентина КОЛЬЧАК поділилася враженнями про цю подію.

- Це напевно один з найкращих олімпійських уроків в Україні, - відзначила Валентина Андріївна. - Діти дуже запальні, спортивні. Імпонує відношення до спорту директора школи, мера Южного. Тому є надія, що в цьому місті буде ще один олімпійський чемпіон. Дуже приємно було брати участь в цьому заході. Дуже вдячна Южному за таке спортивне свято.

Зазвичай робочий день розписаний за хвилинами, а такі події тільки прикрашають наше життя. Я часто буваю на подібних подіях, мені є ще з чим порівнювати, тож ще раз повторюю, дуже високий рівень заходу. 

Yuzhne 18 09 11 2

18 вересня. Южне. Всеукраїнський олімпійський урок. Начальник управління фізичної культури і спорту Одеської облдержадміністрації Валентина КОЛЬЧАК отримує подарунки від юних учнів авторської школи Миколи Гузика. 

 

На головному фото

18 вересня. Южне. Всеукраїнський олімпійський урок. Начальник управління фізичної культури і спорту Одеської облдержадміністрації Валентина КОЛЬЧАК та голова відділення НОК України в Одеській області, олімпійський чемпіон Микола МІЛЬЧЕВ.

 

Зйомка телестудії «МІГ» (Южне)

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live