Бронзові призерки чемпіонату світу по баскетболу 3х3 серед молоді Юлія МУСІЄНКО та Єлизавета МІТІНА провели олімпійський урок в одеській гімназії №5. Організатором заходу виступило відділення НОК України в Одеській області.

Зацікавленими слухачами, а потім і активними учасниками стали учні 6 класу під керівництвом Валерія Кульчицького.

Для початку – знайомство. Юлія та Єлизавета, які представляють БК "ІнтерХім-СДЮСШОР імені Літвака" розповіли свої баскетбольні історії та відповіли на питання дітлахів. У кожній з дівчат своя історія, але ціль у них, як і будь-якого спортсмена – одна: потрапляння на Олімпійські ігри. А найбільша перемога в житті – в бронзовому матчі на торішній першості світу в Китаї й досі перед очима.

gymn5 01

gymn5 02

gymn5 03

gymn5 04

Далі – безпосередньо олімпійський урок, а точніше, баскетбольне тренування, яке розпочало із зарядки, яка пройшла в рамках проекту НОК України «Do like Olympians». Добре розім’ялися, тепер – до баскетболу.

gymn5 07

gymn5 09

Учням було запропоновано взяти участь в конкурсі штрафних, ціллю якого був відбір у команди Єлизавети Мітіної та Юлії Мусієнко для проведення матчу з баскетболу 3х3. Досвідчені майстрині показали кожному учаснику заходу як правильно технічно виконувати кидки. У когось виходило, у кого – ні, але прагнення до маленької перемоги, в даному випадку – потрапляння в кільце, було видно неозброєним оком. Всі хотіли потрапити в чемпіонські команди, і були дуже розчаровані, коли це не вдалося зробити.

gymn5 06

Отже, команди відібрали, і, поки наші герої налаштовувалися на баскетбольний поєдинок, свою майстерність показала учениця гімназії, кандидат в майстри спорту України з художньої гімнастики Ася Жмай. Під бурні оплески вболівальників.

gymn5 08

Далі в програмі зірковий матч, де головними дійовими особами стали саме учні, а наші чемпіонки тільки підігрували, адже за правилами даного протистояння закидати м’яч у кошик мали тільки вихованці гімназії №5. І ще раз підкреслимо, прагнення до перемоги у юних гравців було неабияким.

gymn5 10

gymn5 12

gymn5 11

Але й це не все. В програмі ще естафети. Звісно, з баскетбольними м’ячами, адже саме баскетбол – став головною темою олімпійського уроку.

Ну й на десерт, звісно ж, подарунки від відділення НОК України в Одеській області: для учнів та для гімназії – спортінвентар та олімпійська атрибутика.

gymn5 13

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live