В четвер, за день до відкриття ХХХІІ Олімпійських ігор, стали відомі перші суперники двох спортсменів Одеської області на цих змаганнях. Своїх суперників дізналися тенісистка Даяна ЯСТРЕМСЬКА і боксер Цотне РОГАВА.

ДАЯНА ЯСТРЕМСЬКА

Даяна, яка зараз знаходиться на 46-й позиції в світовому рейтингу, дебютує в олімпійському турнірі матчем проти канадки Лейли Фернандес (№72), а в парному розряді, разом з Еліною Світоліною зіграє проти Алізе Корне та Фіони Ферро із Франції.

Yastremska Tokyo 06

Yastremska 1round 1

Матч одеської тенісистки в одиночному розряді відкриє програму змагань на корті №6 в суботу, 24 липня, о 5.00. В парному розряді український дует проведе свій матч на тому ж корті в 3-му запуску, тобто через один матч після поєдинку ЯСТРЕМСЬКОЇ з Фернандес.

В разі успіху в першому колі одеська спортсменка зустрінеться з переможницею матчу Зарини Діяс (Казахстан) і Барбори Крейчикової (Чехія), яка нещодавно вперше виграла турнір «Великого Шолому» - відкритий чемпіонат Франції. У другому колі парних змагань пара Ястремська/ Світоліна зустрінеться з кращим дуетом в матчі Магда Лінетт/ Алісія Росольська (Польща) – Беттані Маттек-Сандс/ Джессіка Пегула (США).

ЦОТНЕ РОГАВА

Одеський боксер Цотне РОГАВА в своєму першому поєдинку (в 1/8 фіналу) зустрінеться з досвідченим британцем Фрезером Кларком за прізвиськом «The Eraser» (укр. – «Стиратель»), який є срібним призером чемпіонату Європи 2017 року. На чемпіонаті світу-2019 він посів 5-е місце. Поєдинок розпочнеться 29 липня о 6.36 за київським часом.

В разі успіху. 1 серпня, в ранковій сесії, Цотне зустрінеться з переможцем поєдинку Мурада Алієва (Франція) і Сівуша Жукурова (Таджикистан).

Rogava 02

Rogava 1round

ТРАНСЛЯЦІЇ. РЕЗУЛЬТАТИ

Трансляції ХХХІІ Олімпійських ігор дивиться на каналі «UA-перший» - офіційного мовника змагань, а також на сайтіsuspilne.media. Ну а за результатами спортсменів Одеської області стежте на ресурсах відділення НОК України в Одеській області: сайті, на фейсбуку і в телеграмі.

ОЛІМПІЙСЬКИЙ РОЗКЛАД

Детальний розклад змагань за участю спортсменів Одеської області: в спеціальному розділі сайту відділення НОК України в Одеській області.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live