Срібний призер Олімпійських ігор Олена КРАВАЦЬКА поділилася враженнями від участі в «Ментальному тренуванні», яке відбулося в рамках проекту НОК України «OlympicLab» 30 жовтня, а також планами на майбутнє.

- Завжди приємно ділитися досвідом з юним поколінням. Хочеться зарядити їх мотивацією, щоб у діток запалювалися очі, - з посмішкою на обличчі розповіла Олена. -  Під час заходу згадала олімпійські уроки після Ріо – такі ж враження. Бачиш ці очі дітей, які палають, отримуєш заряд емоцій. Ти мотивуєш дітей, а вони – тебе.

- Психологія дійсно основа перемог?

- Так. Я впевнена що це так і є.  Ми б на Олімпіаді в Ріо і до срібних медалей не добралися, якщо б з нами не працював би наш психолог Андрій Колосов. То ж психологічна підготовка – це дуже важливо.

podgotovka 2018 01 1

- Наскільки ми знаємо, ви відновили кар’єру, так?

- Так. Я вже була на двох зборах у складі збірної України. Невдовзі відбудеться етап Кубку світу у французькому Орлеані. Але я готуюсь до національних змагань у грудні, а вже у січні візьму участь в етапі Кубку світу.

- Чи можна вже говорити про якісь цілі на нинішній сезон?

- Можна. Але озвучувати я їх поки не буду (сміється).

Олена КРАВАЦЬКА. «OlympicLab»  та плани на майбутнє. ВІДЕО

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live