Баскетболісти Кирило МАРЧЕНКО та Ілля СИДОРОВ, а також футболіст Андрій ШТОГРИН у складі збірних України вийшли у чвертьфінал на Всесвітньої Універсіади, яка триває в Неаполі. Огляд першого одеського тижня в Італії до вашої уваги.

ЧВЕРТЬФІНАЛИ

Чоловіча збірна України з баскетболу, яку очолює южненський спеціаліст Віталій СТЕПАНОВСЬКИЙ, здобула путівку у чвертьфінал завдяки впевненим перемогам над Китаєм та – у вирішальному матчі – над Фінляндією. В матчі з американцями, програючи 40:51 після трьох чвертей, збірна України трохи не здійснила «камбек». У підсумку мінімальний програш – 57:58.

Гравець БК "Хімік" Кирило МАРЧЕНКО у всіх матчах виходив в стартовому складі, в середньому набираючи 10,7 очки за 22,7 хвилини, його одноклубник Ілля СИДОРОВ – був гравцем ротації (19,7 хв. – 8,7 очки, 2,3 передачі).

Слід визначити ефективну гру в груповому раунді вихованців южненського баскетболу, які представляють зараз інші клуби - В’ячеслава ПЕТРОВА (14,0+8,0 підбирання) та Сергія ПАВЛОВА (19,0+12,3).

basket team Ukr

Футбольна збірна України вийшла у чвертьфінал завдяки перемозі у другому матчі – з Мексикою – 1:0. Тут нападник «Чорноморця» Андрій ШТОГРИН відіграв другий тайм. У програному поєдинку з італійцями одеський гравець провів на полі весь матч.

В матчах за вихід у півфінал баскетболісти зіграють з канадцями, футболісти – з бразильцями.

ЖІНОЧІ СПРАВИ

На жаль, жіночі баскетбольна та волейбольна збірна України програли у всіх трьох матчах першої стадії та тепер боротимуться за місця з 9-го по 16-е. У баскетбольному турнірі українки програли і в першій грі пле-офф. Анна СУГАК та Наталія БУЛАВИЦЬКА в цих баталіях були задіяні мінімально, зігравши на двох трохи більше 25 хвилин та набравши при цьому 5 очок за 4 матчі.

У волейбольному турнірі, де представлені дві гравчині ВК «Хімік», основна догравальниця збірної Юлія БОЙКО принесла команді 23 очки, а Анастасія МАЄВСЬКА, яка виходить зі «лави» – 7. В першому матчі плей-офф українки зіграють з американками.

Univrsiad 2019 team

ТХЕКВОНДО ТА ЛЕГКА АТЛЕТИКА

В понеділок розпочалися змагання з легкої атлетики. На жаль, одеський штовхальник ядра Роман КОКОШКО з результатом 17,49 м в кваліфікації залишився за бортом фіналу.

9-10 липня на арену ХХХ Всесвітньої Універсіаді вийдуть одеські майстри тхеквондо – Дмитро ГОВОРУН та Юлія ГАМУРАР.

Спортсмени Одеської області на Всесвітній Універсіаді-2019

Баскетбол. Анна СУГАК, Наталія БУЛАВИЦЬКА

Група А

3 липня

УКРАЇНА – Японія – 48:63 (Сугак, Булавицька – н/г)

Чехія – Угорщина – 56:54

4 липня

УКРАЇНА – Чехія – 36:71 (Сугак, 7:01 – 0+2 підбирання, Булавицька, 3:29 – 0+1 підбирання)

Японія – Угорщина – 72:54

5 липня

УКРАЇНА – Угорщина – 48:63 (Булавицька, 12:58 – 5, Сугак – н/г)

7 липня. За 9-16-е місця. 1/4 фіналу

18.30. Румунія – Україна – 76:72 (Булавицька, 1:41 – 0, Сугак – н/г)

8 липня. За 13-16-е місця. 14:00. Україна – Мексика.

10 липня. Плей-офф. Україна – Аргентина/ Канада.

Баскетбол. Ілля СИДОРОВ, Кирило МАРЧЕНКО

Група С

3 липня

Китай – УКРАЇНА – 64:115 (Марченко*, 18:25 – 15, Сидоров, 16:54 – 8+4 передачі)

Фінляндія – США – 64:69

5 липня

УКРАЇНА – США – 57:58 (Марченко*, 26:44 – 9+2 передачі, Сидоров, 20:03 – 2)

Китай – Фінляндія – 65:105

6 липня

Фінляндія – УКРАЇНА - 65:72 (Сидоров, 22:50 – 14+2 передачі; Марченко*, 23:29. – 8+2 ерехоплення)

5 липня

Німеччина – УКРАЇНА – 3:1 (Бойко – 14, Маєвська – 1)

Бразилія – Китай – 3:0

6 липня

Китай – УКРАЇНА – 3:1 (Бойко – 11, Маєвська - 1)

Бразилія – Німеччина – 3:1

7 липня

Бразилія – УКРАЇНА – 3:0 (Бойко – 2, Маєвська – 5)

5 липня

Італія – УКРАЇНА – 2:0 (Штогрин – 90 хв.)

7 липня

УКРАЇНА – Мексика – 1:0 (Штогрин – 45 хв, 2-й тайм)