Вихованки КДЮСШ міста Чорноморська Софія РИЛОВА та Єва СЕРДЮК завоювали бронзові медалі чемпіонату Європи (U20) з пляжного волейболу, який проходив в чеському Брно з 10 по 13 вересня.

ІСТОРИЧНІ МЕДАЛІ

Це перші медалі такого рівня в кар’єрі спортсменок та їхнього тренера Тетяни СУХІНОЇ.

В поєдинку за бронзові медалі 19-річна Софія РИЛОВА та 16-річна Єва СЕРДЮК переграли Надін Еверарт/ Віс Бекхойс із Нідерландів – 2-0 (21:18, 21:16).

У півфіналі українки поступилися майбутнім чемпіонкам – латвійському дуету Варвара Браліко/ Анете Наміке – 0-2 (22:24, 16:21).

Rylova Serdiuk Euro 12

Rylova Serdiuk Euro 13

Rylova Serdiuk Euro 10

ШЛЯХ В ТОП-4

У чвертьфіналі Софія РИЛОВА та Єва СЕРДЮК перемогли італійську пару Гіада Бьянкі/ Еріка Дітта – 2-0 (21:16, 21:9). З цими ж суперниками чорноморські волейболістки, до речі, розібралися і в груповому турнірі, де посіли перше місце – 2-0 (21:17, 22:20).

Також в групі D вони обіграли сербський дует Наташа Сікуц/ Надя Сікуц – 2-0 (21:8, 21:3) та болгарок Десіславу Тодєву та Дарину Кіндову- 2-0 (21:8, 21:9)/

Далі, в 1/8 фіналу, Софія та Єва взяли верх над австрійками Джулією Міттер та Марі Брюкнер – 2-0 (21:11, 21:17).

Rylova Serdiuk Euro 14

ФЕНОМЕНАЛЬНА СЕРІЯ В УКРАЇНІ

Нагадаємо, волейболістки КДЮСШ міста Чорноморська видали влітку феноменальну медальну серію, яка розпочалася наприкінці червня, піднявшись на п’єдестал 8 (!) разів поспіль, 6 з яких на «вікових» чемпіонатах.

Здобувши перемоги на чемпіонатах України чорноморські волейболістки завоювали право зіграти на трьох чемпіонатах Європи. Крім, Євро (U20), ще на двох: Анна ЧЕЧЕЛЬНИЦЬКА та Дар’я РОМАНЮК – на Євро (U18), в турецькому Ізмірі (17-20 вересня), а Єва СЕРДЮК та Софія РИЛОВА – на Євро (U22), в тому ж місті (24-27 вересня).