Спортсмени Одеської обласної федерації карате завоювали дві медалі чемпіонату Європи серед кадетів, юніорів і молоді, який відбувся у фінському Темпере. Вони завоювали срібні нагороди у змаганнях серед юніорів.

СРІБНИЙ УСПІХ

Як ми повідомляли, в перший день срібним призером змагань в ката став вихованець СК «Катана порт Чорноморськ» Ярослав ФЕДОРОВ (тренери – Олександр ТОНКОШКУР, Олексій КОНОВАЛОВ). Слідом за ним на другу сходинку п’єдесталу піднялася 17-річна вихованка СК «Тигрьонок» Аріадна ПАНЧУК (-53 кг, тренери – Ігор НЕГАТУРОВ, Дмитро НЕГАТУРОВ, Олександр НЕГАТУРОВ).

На шляху до фіналу Аріадна перемогла Шір Яхав із Ізраїлю (5:0), Єлені Цілію із Грецію (1:0), Амел Бугріне із Бельгії (5:0), а у вирішальному поєдинку з мінімальним рахунком поступилася німкені Мії Бітч (0:1).

До цього вищим досягненням Аріадни на великих міжнародних змаганнях було 5-е місце на чемпіонаті світу серед кадетів 2019-го року.

Euro 21 karate 02

22 серпня. Тампере. Срібні призери чемпіонату Європи серед юніорів-2021 Ярослав ФЕДОРОВ і Аріадна ПАНЧУК та президент Одеської обласної федерації карате Олексій КОХАНЕЦЬ, який був суддею на цих змаганнях

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ТОП-5

18-річна Олена ПАВЛОВСЬКА (СК «Royal Team», тренер – Володимир ЗАРЕЦЬКИЙ) посіла 5-е місце у змаганнях в куміте в категорії «+68 кг» серед молоді.

Вона почергово перемогла угорку Дороттію Пап (5:0), Зіту Бокайову зі Словаччини (4:0) і боснійку Стефані Крешич (4:1), а в поєдинку за вихід у фінал поступилася майбутній срібній призерці Мії Зорко із Хорватії (2:3). На жаль, програла Олена і в поєдинку за 3-е місце – Мартіні Саховій (1:1, за рішенням суддів).

Відзначимо, що Олена вперше виступала на чемпіонаті Європи серед молоді. Раніше одеська каратистка виступала двічі виступала на чемпіонаті Європи серед кадетів і юніорів та виграла 2 поєдинки за 2 турнірі.

Pavlovska Zaretski 02

ЗА ЧЕСТЬ ОДЕЩИНИ

У змаганнях в куміте серед юніорів Олександр ІНЮТІН (+76 кг, ДЦ «Мауглі», Анатолій ПЕТРОСЮК) переміг в першому раунді іспанця Алехандро Хіменеса (2:0), але в наступному – поступився боснійцю Анесу Бостанджичу (1:2), який у підсумку став бронзовим призером.

Ще два спортсмени вибули з боротьби вже в першому раунді: серед юніорів – Давид ЯНОВСЬКИЙ (-61 кг, СК «Легіон», тренер – Денис КРИЛОВСЬКИЙ) програв угорцю Хубі Годрі-Мартісу із Угорщини (1:4), серед молоді – Юлія ПАЛАШЕВСЬКА (-50 кг, СК «Тигрьонок», тренери – Дмитро НЕГАТУРОВ, Сергій ПАЛАШЕВСЬКИЙ) – туркені Балік Хазель (1:1)

Як ми повідомляли, в перший день Євро спортсмени Одеської області виступали в ката: у змаганнях в ката серед кадетів Віталій МЕТЕЛЕНКО посів 11-е місце, а Галина ЗАПОРОЖЧЕНКО не пройшла першу стадію (21-е місце у підсумку). /Обидва спортсмени представляють СК «Катана порт Чорноморськ» і тренуються у Олександра ТОНКОШКУРА.

ІСТОРІЯ

На минулому чемпіонаті Європи серед кадетів, юніорів і молоді спортсмени Одеської області завоювали 2 медалі: золоту – представник СК «Тигрьонок» Ігор ЛАГУНОВ (тренер – Дмитро НЕГАТУРОВ) в категорії «+84 кг» серед молоді, бронзу - Ерік РАГОЗЕНКО (ДЦ «Мауглі», тренери - Анатолій ПЕТРОСЮК, Орхан ЮСІФОВ) в категорії «до 57 кг» у змаганнях серед кадетів.

Всього у збірної України 6 медалей (2 золоті та 4 бронзові) і 6-е місце в командному заліку.

НАЙУСПІШНІШЕ ЄВРО

Найуспішнішим для каратистів Одеської області стало Євро-2012, коли вони завоювали 4 медалі: Ірина ЗАРЕЦЬКА стала чемпіонкою у змаганнях серед кадетів в категорії «до 54 кг», срібні медалі на бакинському татамі здобули Дарина МАРЧУК з клубу «Мауглі» - серед юніорів (до 48 кг) і кадет Андрій ЧІТІДЗЕ з клубу «Спарта» (до 52 кг), а бронзовим призером стала Анна КРЕЩЕНКО – у змаганнях в ката серед кадетів. До речі, в 2012-му одеські спортсмени завоювали всі нагороди збірної України.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live