Одеська обласна федерація карате підбила підсумки 2020-го року. У п’ятницю відбувся традиційний захід, на якому були відзначені кращі спортсмени і тренери.

2020-Й. КОРОТКИЙ, АЛЕ УСПІШНИЙ

Для спортсменів Одеської обласної федерації карате, незважаючи на те, що змагальна частина року, у зв’язку з пандемією коронавірусу, була досить короткою, вийшов досить успішним.

У лютому Анжеліка ТЕРЛЮГА (тренер – Денис МОРОЗОВ) після трьох п’єдесталів на великих міжнародних турнірах (Чилі, Париж і Дубай) достроково гарантувала собі олімпійську ліцензію. Причому ця ліцензія стала першою в історії українського карате.

Terliuga Dubai 1 4

16 лютого 2020 року. Дубай. Після перемоги на турнірі Прем'єр-ліги Анжеліка ТЕРЛЮГА достроково завоювала олімпійську ліцензію

Також у лютому спортсмени ООФК завоювали 2 медалі, одна з яких золота на молодіжному чемпіонаті Європи, що стало найкращим результатом для спортсменів Одещини за останні шість років. В Будапешті чемпіоном серед молоді став Ігор ЛАГУНОВ (тренер – Дмитро НЕГАТУРОВ), а бронзову медаль у змаганнях серед юніорів завоював Ерік РАГОЗЕНКО (тренери - Анатолій ПЕТРОСЮК, Орхан ЮСІФОВ).

Lagunov Euro 01

9 лютого 2020 року. Будапешт. Ігор ЛАГУНОВ - чемпіон Європи серед молоді

Ragozenko Euro 00

8 лютого 2020 року. Будапешт. Ерік РАГОЗЕНКО - бронзовий призер чемпіонату Європи серед юніорів.

Далі було шість місяців без «живих» змагань (тільки онлайн), після чого збірна Одеської області успішно виступила на чемпіонаті України, де завоювала 42 медалі, з яких 11 золотих, 12 срібних та 19 бронзових медалей, ставши другою в командному заліку.

НАГОРОДИ ЧЕМПІОНАМ

Всі чемпіони України отримали подарунки від керівництва регіональної федерації (почесного президента Юрія БУЗЬКА і президента Олексія КОХАНЦЯ): Анастасія СТЕПАШКО, якій дісталися ще і чудові квіти з нагоди дня народження, Крістіна ВЄНІК, Давид ЯНОВСЬКИЙ, Костянтин ВЕЛІКСАРЬ, Галина ЗАПОРОЖЧЕНКО, Ярослав ФЕДОРОВ, Аріадна ПАНЧУК, Ксенія ЯКУБЧАК, Станіслав НІКУЛІН, Катерина КРАВЧЕНКО і Віталій МЕТЕЛЕНКО, причому остання п’ятірка отримала свіженькі посвідчення «кандидатів в майстри спорту України» із рук начальника профільного управління облдержадміністрації Валентини КОЛЬЧАК.

Нагороди отримали і наставники чемпіонів: Дмитро та Ігор НЕГАТУРОВИ, Олексій КОХАНЕЦЬ, Олексій КОНОВАЛОВ, Денис КРИЛОВСЬКИЙ, Юлія ЧАБАНОВА і Олександр ТОНКОШКУР.

OOFK 2020 site 01

У Анастасії СТЕПАШКО - подвійне свято. 25 грудня вона відзначає день народження

OOFK 2020 site 02

Зліва направо: почесний президент ООФК Юрій БУЗЬКО, свіжеспечений кандидат в майстри спорту України, чемпіонка України серед юніорів-2020 Аріадна ПАНЧУК, начальник облспортуправління Валентина КОЛЬЧАК і президент ООФК Олексій КОХАНЕЦЬ.

OOFK 2020 site 03

Друга зліва: чемпіонка України серед юніорів-2020 Ксенія ЯКУБЧАК

OOFK 2020 site 05

Друга зліва: чемпіон України серед кадетів-2020 Віталій МЕТЕЛЕНКО.

НАГОРОДИ - КРАЩИМ

Керівники ООФК також відзначили спортсменів і тренерів, які прославляли Одеську область на міжнародній арені: Еріка РАГОЗЕНКА і Анатолія ПЕТРОСЮКА, Ігоря ЛАГУНОВА і Дмитра НЕГАТУРОВА, Анжеліку ТЕРЛЮГУ, яку привітали оваціями стоячи за завоювання олімпійської ліцензії, і Дениса МОРОЗОВА, а також кандидата на участь в Олімпійських іграх-2020 Аніту СЕРЬОГІНУ і Олександра ТОНКОШКУРА.

OOFK 2020 site 08

В центрі - заслужений майстер спорту України, володарка олімпійської ліцензії Анжеліка ТЕРЛЮГА

OOFK 2020 site 09

В центрі - заслужений майстер спорту України, кандидат на участь в Олімпійських іграх-2020 Аніта СЕРЬОГІНА

OOFK 2020 site 10

В центрі - тренер СК "О-Кан" Юлія ЧАБАНОВА, яка підготувала чемпіонку України-2020 Ксенію ЯКУБЧАК.

OOFK 2020 site 11

В центрі - тренер Анжеліки ТЕРЛЮГИ Денис МОРОЗОВ

ПОДЯКА ЗА ПІДТРИМКУ

Крім того, керівництво ООФК в особі Олексія КОХАНЦЯ відзначило підтримку в розвитку карате в регіоні – подяки отримали: керівник спорту регіону Валентина КОЛЬЧАК, начальник міськспортуправління Руслан ПУЗДРАЧ, голова Одеського обласного відділення комітету з фізвиховання та спорту МОН України Олександр ТУЛУНЖИ і почесний президент ООФК і член правління УФК Юрій БУЗЬКО, який вже багато років опікується розвитком карате в Одеській області. Тренер збірної України Олександр ТОНКОШКУР отримав іншу подяку – «За багаторічну плідну працю на посаді головного тренер збірної Одеської області з карате» - тепер він зосередиться на роботі в збірній України і депутатській діяльності в рідному Чорноморську.

OOFK 2020 site 14

НОВИЙ ТРЕНЕРСЬКИЙ ШТАБ

Саме з цієї новини наставник однієї з найтитулованіших каратисток країни розпочав підсумковий захід, заявивши, що передає свої повноваження (збірну області він очолював з 2015-го року) молодому тренеру Денису КРИЛОВСЬКОМУ, які раніше відповідав за підготовку юніорів і кадетів. За юніорсько-кадетський напрямок тепер відповідатиме Дмитро НЕГАТУРОВ. Підготовкою в ката, як і раніше, займатиметься Олексій КОНОВАЛОВ – на чемпіонаті України-2020, до речі, 6 золотих медалей були завойовані саме в цьому виді карате.

OOFK 2020 site 12

Олександр ТОНКОШКУР (третій зліва) з новим тренерським штабом збірної Одеської області (зліва направо): Олексієм КОНОВАЛОВИМ, Денисом КРИЛОВСЬКИМ і Дмитром НЕГАТУРОВИМ.

Захід пройшов з дотриманням всіх санітарно-епідеміологічних вимог (у зв’язку з пандемією коронавірусу).

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

за інформацією пресслужби ООФК

Фоторепортаж про захід -facebook.com/odessawkf

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live