Офіційний сайт Міжнародної федерації боротьби повідомив, що олімпійські ліцензійні турніри перенесені на більш пізній термін. Нагадаємо, що на олімпійські ліцензії в боротьбі претендують два одеських спортсмени – борець вільного стилю Василь МИХАЙЛОВ та «класик» Владлен КОЗЛЮК.

Європейський ліцензійний турнір, що мав стартувати у Будапешті 19 березня, орієнтовно відбудеться в середині травня. А світовий турнір «Останній шанс» в Софії, який був запланований на 30 квітня – 3 травня, попередньо перенесений на початок червня.

Kozliuk Mih

«Ми уважно стежимо за реакцією урядів на COVID-19 та будемо надавати більше інформації, коли вона стане доступною – заявив президент UWW Ненад Лалович. – Процес визначення учасників Олімпіади відбудеться. Але нам потрібно залишатися терплячими і пильними, коли всесвітнє співтовариство боротиметься з пандемією. Здоров’я та добробут спортсменів є абсолютним пріоритетом».

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live