Срібний призер чемпіонату Європи-2018 з карате Аніта СЕРЬОГІНА з Чорноморська підбила підсумки минулого спортивного року та поділилася планами на майбутнє.

- Із року в рік всі змагання повторюються, але такого щільного календарю, як минулому році, ніколи не було, - зазначила спортсменка на початку бесіди. - Ми взяли участь в такої кількості турнірів, як, напевно, за попередні два-три роки. Траплялося, що за два місяці ми міняли три континенти. Географія була дуже широка. Отримали чималий змагальний досвід. Були в Чилі, потім відразу в Токіо полетіли, і далі в такому ж дусі.

- А якщо говорити про результати виступів? Чи чемпіонат Європи вже не рахується?

- Рахується, звісно (сміється). Друге місце – гарний результат, але хотілося стати чемпіонкою Європи. Дуже хотілося. Були високі цілі і на чемпіонаті світу, але тут, взагалі, залишилася без медалі. Тож чекатимему наступного чемпіонату.

- Які очікування від наступного сезону?

- Наступний рік буде ще складніший, ніж попередній. Турніри проходитимуть за такою ж частотою, але всі вони вже рахуватимуться в олімпійський рейтинг. Тож це вирішальний рік в боротьбі за олімпійську ліцензію. Залишу всі сили на татамі, щоб здійснити свою мрію та поїхати на Олімпіаду в Токіо-2020.

Аніта СЕРЬОГІНА. Підсумки року. ВІДЕО

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live