Одеські спортсмени Магaмед ЗАКАРІЄВ та Владлен КОЗЛЮК візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті Європи з боротьби, який розпочався в сербському місті Нові-Сад.

ЄВРО-2019. 97 кг

Обидва наші спортсмени боротимуться в категорії «до 97 кг»: Владлен КОЗЛЮК (тренер – Ігор МОЇСЕЄВ) у змаганнях з греко-римської боротьби (5-6 березня), Магамед ЗАКАРІЄВ (тренер – Костянтин СТАНКОВ) – серед «вільників» (8-9 березня).

МІЖНАРОЖНИЙ ДОСВІД-2018

В минулому році Владлен став срібним призером молодіжного чемпіонату Європи, а Магамед достойно виступив на молодіжному чемпіонаті світу, посівши 5-е місце. У півфінальній сутичці з американцем Колліном Муром одесит був близький до виходу у фінал, вигравши перший період з рахунком 8:2, але поступився - 8:10.

Kozlyuk 2018 Euro U23 1 3

Владлен КОЗЛЮК (в синьому трико) на молодіжному чемпіонаті Європи

Zakariev World

Магамед ЗАКАРІЄВ на молодіжному чемпіонаті світу

ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ

Пряма трансляція на сайті unitedworldwrestling (обираємо необхідний килим – А, В чи С). Результати-онлайн за посиланнями у розкладі змагань