Спортсмени Одеської області завоювали 5 медалей, 2 з яких золоті, на Кубку України, який відбувся у Львові 15-17 серпня.

Одеські борці Василь МИХАЙЛОВ (тренери – Андрій ПАНАІТОВ, Петро КАРАБАДЖАК) і Магамед ЗАКАРІЄВ (тренер – Костянтин СТАНКОВ, Анзор МАЛЬЦАГОВ), які перемогли в категоріях «до 79кг» і «до 97 кг», завоювали право взяти участь в чемпіонаті світу (Осло, 2-10 жовтня).

В категорії до 79 кг учасник Олімпійських ігор-2020 переміг Євгенія Дубового (Львівська), Тимура Романюка (Волинська), Дмитра Ткаченка (Сумська), а у фіналі розгромив Рустама Расуєва (Хмельницька) – 8:1.

Вирішальної переваги у фіналі він здобув у другій трихвилинці, коли вже на початку зробив два прийоми і повів 6:1 (після 1-го періоду була нічия – 1:1).

UkrCup 2021 02

В категорії «до 97 кг» Магамед ЗАКАРІЄВ в першому раунді переміг свого земляка Івана МАЛІНА, далі – Богдана Грицая з Києва, ще одного одеського борця Дмитра Хорошуна, а у фіналі не залишив шансів Василю Сові (Київська) – 12:1.

UkrCup 2021 01

Бронзові медалі завоювали Олександра ТКАЧЕНКО із Южного (тренер – Володимир ВЕРЕМIЙЧУК) в категорії «до 59 кг», а також одеські борці Сергій ТЕРЗІ (тренери – Іван ПЕТКОВ, Андрій ПАНАІТОВ) – «до 57 кг», Олександр ВИШНЯК (тренери – Беслан ТУШТАРОВ, Дан СТАТНИК) – «до 74 кг».