Шість спортсменів Одеської області візьмуть участь у чемпіонаті Європи з карате, який відбудеться в іспанський Гвадалахарі 28-31 березня. Відзначимо, що Євро-2019 є заключним етапом відбору на ІІ Європейські ігри (на фото: Анжеліка ТЕРЛЮГА) у фіналі переможного Євро-2018 проти Александри Хасані).

ОДЕСЬКИЙ ДЕСАНТ

У змаганнях візьмуть участь: в куміте – Анжеліка ТЕРЛЮГА (тренер – Денис МОРОЗОВ) – категорія «до 55 кг» (37 учасників), Аніта СЕРЬОГІНА з Чорноморська (тренер – Олександр ТОНКОШКУР) – «до 61 кг» (33), Анастасія СТЕПАШКО (тренер - Ігор НЕГАТУРОВ) - «+68кг» (34), Ігор ЛАГУНОВ (тренери – Ігор та Дмитро НЕГУТАТУРОВИ) – командний турнір, в ката – серед чоловіків (38) – Віталій КУЛИК (тренер – Руслан ХОМУТЕНКО), серед жінок (34) - Крістіна ВЄНІК (тренер – Олексій КОХАНЕЦЬ).

Крім особистого турніру, Анжеліка ТЕРЛЮГА та Аніта СЕРЬОГІНА змагатимуться і в командному куміте.

ПОДВІЙНИЙ ВІДБІР

Чемпіонат Європи, як було сказано вище, є заключним етапом відбору на ІІ Європейські ігри (Мінськ, 21-30 червня). Саме Євро-2019 фіналізує рейтинг, згідно якого будуть відібрані учасники Європейських ігор.

В цьому рейтингу Анжеліка ТЕРЛЮГА йде на 1-му місці в своїй категорії. За підсумком результатів, показаних на міжнародних турнірах, розпочинаючи з чемпіонату Європи-2018, Анжеліка набрала 4635 очок

За системою відбору в кожній із категорій на Європейські ігри потраплять три перших номери цього рейтингу, а також три призери чемпіонату Європи-2019, який відбудеться в іспанській Гвадалахарі (чемпіон, срібний призер та бронзовий призер, який програв чемпіону).

На 10-х місцях рейтингу в своїх категоріях Аніта СЕРЬОГІНА та Анастасія СТЕПАШКО

Тож єдиний шанс Анастасії та Аніти та й, взагалі, всіх учасників особистих категорій, потрапити на Європейські ігри – піднятися на європейський п’єдестал. Також зазначимо, що продовжується боротьба і за олімпійські ліцензії.

ПЕРЕМОЖНИЙ ДОСВІД

Чемпіонати Європи є доволі успішними для наших провідних спортсменок: 10 медалей, 2 з яких золоті. У Аніти СЕРЬОГІНОЇ – 5 особистих медалей (1 золота, по 2 срібні та бронзові), у Анжеліки ТЕРЛЮГІ – 3 (по одній кожного достоїнства). Причому, розпочинаючи з 2012-го року, каратистки Одеської області з кожного Євро, за винятком 2014-го, привозили додому принаймні по одній медалі в особистому куміте (в 2017 та 2018-му – по дві). А в 2017-му Аніта з Анжелікою завоювали бронзові медалі ще й в командному куміте у складі збірної України.

На минулому чемпіонаті Європи каратисти Одеської області тричі піднімалися на п’єдестал: Анжеліка ТЕРЛЮГА стала чемпіонкою, Аніта СЕРЬОГІНА – срібним призером, а Олександр ГРЕВЦОВ – завоював бронзу в командному куміте.

Euro Odessa medals

ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ

Чемпіонат Європи в прямій трансляції покажуть телеканал XSPORT і портал XSPORT.ua.

Початок (фінали) – 30 березня 10:30, 18:40 (фінали), 31 березня о 13:30.

Пряма відеотрансляція буде доступна на сайті XSPORT.ua.

РОЗКЛАД ЗМАГАНЬ

День перший. 28 березня

Ката. Попередні раунди. Втішний турнір. Віталій КУЛИК, Крістіна ВЄНІК

Куміте. Попередні раунди. Втішний турнір. Анжеліка ТЕРЛЮГА, Аніта СЕРЬОГІНА, Анастасія СТЕПАШКО

День другий. 29 березня

Командне куміте. Попередні раунди. Втішний турнір. Анжеліка ТЕРЛЮГА, Аніта СЕРЬОГІНА.

День третій. 30 березня

Куміте. Ката. Матчі за 1-е та 3-е місця

День четвертий. 31 березня

Командне куміте. Матчі за 1-е та 3-е місця

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live