Одеські спортсмени Анжеліка ТЕРЛЮГА, Анастасія СТЕПАШКО, а також Аніта СЕРЬОГІНА з Чорноморська візьмуть участь в турнірі серії A в столиці Чилі Сантьяго (21-23 вересня). Серія А вважається другою за рівнем серією турнірів у світі слідом за Прем’єр-Лігою.

Всі вони боротимуться за медалі в куміте: Анжеліка ТЕРЛЮГА (тренер - Денис МОРОЗОВ) в категорії «до 55 кг» (60 учасників, 32 країни), Аніта СЕРЬОГІНА (тренер - Олександр Тонкошкур) - «до 61 кг» (56/32), а Анастасія СТЕПАШКО (тренер - Ігор Негатуров) - «+68кг» (53/31).

Фінали у всіх категоріях відбудуться в останній день турніру і будуть показані на сайті  karateworld.tv.

Нагадаємо, що минулого тижня Анжеліка ТЕРЛЮГА здобула перемогу на «German Open» - турнірі Прем’єр-Ліги в Берліні.

КАРАТЕ1 СЕРІЯ А

Якщо в турнірі Прем'єр-лізі в одній категорії може брати участь лише перша сотня рейтингу, то в серії А - такого обмеження немає.

Відзначимо, що представниці Одеської області доволі успішно виступають на турнірах цієї серії, особливо два останні роки. Так Анжеліка ТЕРЛЮГА в 2017-му стала переможницею турнірів в Зальцбурзі та Окінаві, Анастасія СТЕПАШКО – вже в цьому році – двічі ставала бронзовою призеркою - в іспанській Гвадалахарі та в тому ж Зальцбурзі, і також третьою була в Іспанії Аніта СЕРЬОГІНА.

ОЛІМПІЙСЬКА ЛІЦЕНЗІЯ

Нагадаємо, що зараз вже йде боротьба за ліцензію на Олімпіаду-2020 в Токіо. В число 10 олімпійців потраплять 4 кращих спортсмена за підсумками так званого олімпійського рейтингу станом на 6 квітня, володарі решти ліцензій визначаться на спеціальному відбірковому турнірі та на континентальних Іграх.

Відзначимо, що змагання в Токіо пройдуть не в п’яти категоріях, як зазвичай, а в трьох – і серед жінок («до 55 кг», «до 61 кг» та «+61 кг»), і серед чоловіків  («до 67 кг», «до 75 кг» та «+75 кг»). Тож при підрахунку олімпійського рейтингу деякі категорії об’єднуються в одну.  Наприклад, у відборі в Токіо-2020 в категорії «до 55 кг», де виступає Анжеліка ТЕРЛЮГА, враховуються рейтингові очки і спортсменок, які виступають в категорії «до 50 кг».

Прес-служба НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live