Одеська спортсменка Анжеліка ТЕРЛЮГА стала переможницею турніру Прем’єр-Ліги в Берліні. У вирішальному поєдинку в категорії «до 55 кг» вона перемогла чемпіонку Європи-2018 серед молоді естонку Лі Лірісман з рахунком 4:0.

Це четверта перемога Анжеліки на турнірі Прем’єр-Ліги – найсильнішій серії у світі , і третя– на «German Open». Саме після першої вікторії в Німеччині в 2015-му – тоді турнір проводився в місті Кобург – ТЕРЛЮГА і розпочала сходження на вершину світового рейтингу у своїй ваговій категорії, де знаходиться і зараз. Крім того, як повідомила офіційна сторінка Української Федерації карате у соцмережі Фейсбук, Анжеліка стала Гранд-віннером сезону в серії «K1 Premier League». Цей престижний титул вона завоювала другий рік поспіль.

ШЛЯХ ДО ФІНАЛУ

Нагадаємо, що на шляху до фіналу вихованка Дениса МОРОЗОВА взяла вгору над Майєю Шарер із Швейцарії – 5:2, Карлотою Фернандес (Іспанія) – 1:0, Алессандрою Маньякапрою із Італії – 4:0, а також над свою давньою суперницею, чемпіонкою світу-2014, триразовою чемпіонкою Європи ще однією італійкою – Сарою Кардін - 1:0

ОДЕСЬКІ БОЇ

Крім Анжеліки ТЕРЛЮГИ, в Берліні змагалися ще три представника Одеської області. В категорії «+68кг» одеситка Анастасія СТЕПАШКО (тренер - Ігор НЕГАТУРОВ) перемогла італійку Лінду Стасі з рахунком 1:0, потім – Масу Відіч з Хорватії – 4:0, але в наступному раунді поступилася – японці Аумі Кєкусі з таким же рахунком. Втім, японська спортсменка вийшла у фінал, тож Анастасія отримала право поборотися за вихід у «малий» фінал – через втішний турнір. Тут вона в першому ж матчі програла – Шималі Абулязед із Єгипту – 3:6. У підсумку – 7-е місце.

Спортсменка із Чорноморська Аніта СЕРЬОГІНА (тренер - Олександр ТОНКОШКУР) – в категорії «до 61 кг», на жаль, поступилася вже в першому ж поєдинку – Тайші Рістіч із Хорватії – 0:3.

Як ми вже розповідали, також в першому бою програв Євген ДИШЛОВЕНКО (тренер – Ігор НЕГАТУРОВ) - німцю Давіду Куну (0:0, за рішенням суддів)