Вихованець одеської СДЮШОР «Динамо» Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ на чемпіонаті Європи з плавання на короткій воді в Глазго (4-8 грудня) встановив три рекорди України.

ДЕБЮТНИЙ ЄВРО

Вже в своєму першому запливі на дорослому чемпіонаті Європи одеський плавець встановив рекорд України серед юніорів – 51,70 на 100-метрівці батерфляєм. У підсумку Ігорю ТРОЯНОВСЬКОМУ не вистачило 0,42 секунди для виходу у півфінал змагань.

На 50-метрівці батерфляєм Ігор фінішував з часом 23,17. Тут вже від півфіналу його відділило 0,07 (!) секунди. У підсумку – 21-й результат.

На дистанції 200 м одеський плавець виграв свій заплив, встановивши рекорд України серед юніорів – 1.54,76. Тут для потрапляння в наступний раунд – фінал – не вистачило однієї секунди. Як відзначила тренер спортсмена Олександра КУРБАНОВА: «Для більш високого результату не вистачило конкуренції - Ігор виграв з великим відривом». У топ-16 на Євро Ігор був наймолодшим – нагадаємо, в серпні йому виповнилося 17 років.

Також у ранковій сесії заключного дня змагань, Ігор у складі збірної України встановив національний рекорд в комбінованій естафеті 4х50 м – разом із полтавчанином Богданом Касьяном, Сергієм Шевцовим із Запоріжжя та киянином Владиславом Буховим (1.34,42). Тут Ігор встановив свій особистий рекорд на 50-метрівці на короткій воді - 22,59.

glasgow relay

ОЦІНКУ ВИСТУПУ

«Вважаю, Ігор на дебютному дорослому Євро виступив успішно. Про це свідчать два юніорських рекорди та національний рекорд України. Медаль дорослого чемпіонату Європи створюється не один рік. Дуже важливо отримати досвід стартів такого рівня», - прокоментувала виступ свого підопічного Олександра КУРБАНОВА.

НАЙБЛИЖЧІ ПЛАНИ

З 12 по 26 грудня тріо вихованців одеської СДЮШОР «Динамо» Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ, Вадим НАУМЕНКО та Юрій КОСЯН візьмуть участь у тренувальному зборі в Батумі.

Наступний старт – «Euro meet» в Люксембурзі, який відбудеться 24-26 січня.

ОЛІМПІЙСЬКІ НОРМАТИВИ

Як ми розповідали, Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ близький до виконання олімпійських нормативів на дистанціях 100 та 200 м: на чемпіонаті України у квітні – 52,73 та 1.57,78 та на юніорському чемпіонаті Європи в Казані – 1.57,86. На 100-метрівці олімпійський норматив складає 51,96 секунди, на 200-метрівці – 1.56,48.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live