Байдарочниця ФСК «Хімік» Анастасія ТОДОРОВА посіла 4-е місце на чемпіонаті Європи, який пройшов в Белграді з 8 по 10 червня. Вона добилася цього результату у складі байдарки-четвірки на дистанції 500 м.

ЗА КРОК ДО П'ЄДЕСТАЛУ

Найсильніша жіноча байдарка-четвірка України зберегла свій склад, в якому завоювала бронзові медалі Євро-2017 і посіла 5-е місце на чемпіонаті світу - компанію южненській байдарочниці в ній склали Марія Кічасова-Скорик (Полтава), Марія Повх (Луцьк ) та Інна Грищун (Хмельницький). Тільки ось в Белграді відбулася рокіровка між Маріями на перших двох номерах: функції загребної  виконувала луцька байдарочниця.

Наскільки це вплинуло на результат, проаналізують уже тренери збірної. А поки, власне, про виступ найсильнішого українського квартету, де одну з важливих ролей грає Анастасія ТОДОРОВА.

У попередньому заїзді українки рівно пройшли дистанцію і впевнено - з третього місця (1.36,101) - вийшли у фінал змагань.

Якщо судити за результатами попередніх заїздів, то на перемогу в фіналі претендували білоруський і угорський екіпажі, які проїхали дистанцію за 1.34,5, вигравши у найближчого човна приблизно одну секунду, а українки – в числі реальних претендентів на «бронзу».

У фіналі так і сталося. Угорки і стали першими - 1.28,933, білоруські байдарочниця - другі, але з відставанням більше однієї секунди. Можливо, українки і склали б конкуренцію в боротьбі за місце на п'єдесталі, але їм довелося в прямому сенсі «вигрібати» з невдалого стартового відрізка - на половині дистанції вони були аж восьмими, поступаючись лідерам - білорускам - чотири секунди. Втім, тут же були і угорки. Потужна друга половина принесла їм перемогу, а українському квартету - тільки четверте місце, з відставанням 0,34 секунди від бронзового призера - російського екіпажу.

ЧОЛОВІЧА БАЙДАРКА БЕЗ ФІНАЛІВ

Якщо від четвірки з Анастасією ТОДОРОВОЮ в складі ми чекали медалі, то від інших представників Одеської області на Євро - чоловіків-байдарочників ФСК «Хімік», а саме Кирила ЧЕРНОМОРОВА і Романа СКОРИКА - достойного виступу, а саме виходу в фінал.

На жаль, южненські спортсмени були далекі від виконання цього завдання - і за часом, і за місцем. Втім, головний старт сезону - чемпіонат світу - попереду. Є час провести роботу над помилками.

Чемпіонат Європи. Розклад заїздів за участю веслувальників Одеської області  (за київським часом)

8 червня

Попередні заїзди

11.05. Байдарка-четвірка. 500 м. Чоловіки. 8. Кирило ЧЕРНОМОРОВ/ Іван Семикін/ Сергій Баштовий/ Дмитро Костишен - 1.25,392, півфінал.

11.20. Байдарка-четвірка. 500 м. Жінки. 3. Анастасія ТОДОРОВА/ Марія Кічасова-Скорик/ Марія Повх/ Інна Грищун - 1.36,101, фінал.

15.40. Байдарка-двійка. 500 м. Чоловіки. 5. Роман СКОРИК/ Данило Кузьмін - 1.40,395, півфінал.

Півфінали

16.49. Байдарка-четвірка. 500 м. Чоловіки. 9. Кирило ЧЕРНОМОРОВ/ Іван Семикін / Сергій Баштовий / Дмитро Костишен - 1.29,295, закінчили боротьбу.

18.52. Байдарка-двійка. 500 м. Чоловіки. 5. Роман СКОРИК/ Данило Кузьмін - 1.36,281, закінчили боротьбу.

9 червня

11.45. Байдарка-четвірка. 500 м. Жінки. Фінал. 4. Анастасія ТОДОРОВА/ Марія Кічасова-Скорик/ Марія Повх / Інна Грищун - 1.30,893.

17.00. Байдарка-двійка. 200 м. Чоловіки. Попередні заїзди. 3. Кирило ЧЕРНОМОРОВ/ Іван Семикін - 33,998, півфінал.

18.50. Байдарка-двійка. 200 м. Чоловіки. Півфінал. 6. Кирило ЧЕРНОМОРОВ/ Іван Семикін - 33,467, закінчили боротьбу.

За інформацією прес-служби ФСК «Хімік»

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live