В селищі Авангард в рамках олімпійського тижня відбулася Спартакіада школярів, в якій взяли участь кращі спортсмени 6-х класів однойменної об’єднаної територіальної громади. Змагання проходили на сучасному селищному стадіоні.

СПАРТАКІАДА

Команди Новодолинської ЗОШ, Авангардівського та Прилиманського ліцеїв – всього 48 учасників, боролися за перемогу в міні-футболі, волейболі та змішаній легкоатлетичній естафеті (6х60 м). За підсумками змагань у трьох видах був визначений переможець у командному турнірі.

Загальну перемогу здобули ліцеїсти Прилиманського, які стали першими у міні-футболі та естафеті. На другому місці – школярі Авангарду, яких підтримував селищний голова Сергій Хрустовський – вони були кращими у волейболі, на третьому – новодолинці.

Spartakiada Avangard 04

Spartakiada Avangard 06

Spartakiada Avangard 07

ПЕРЕМОЖЦЯМ – ОЛІМПІЙСЬКІ ПОДАРУНКИ

Втім, без нагород не залишився ніхто. Чудові подарунки від відділення НОК України в Одеській області вручили школярам голова осередку, олімпійський чемпіон Микола МІЛЬЧЕВ та Сергій ХРУСТОВСЬКИЙ.

Spartakiada Avangard 13

Spartakiada Avangard 12

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ

Завершився захід традиційним фотографуванням. Олімпійський тиждень продовжується.

В четвер в Прилиманському відбудеться олімпійський урок за участю бронзової призерки Олімпійських ігор Юлії ПАРАТОВОЇ та переможниці Європейських ігор Аніти СЕРЬОГІНОЇ.

Нагадаємо, що наприкінці червня відділення НОК України в Одеській області та ОТГ Авангард підписали меморандум про співпрацю. Головні цілі підписання меморандуму – поширення ідей і принципів олімпізму та розвиток спортивної інфраструктури на території Авангардівської селищної ради.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live