Одеські спортсмени завоювали 11 медалей завоювали на чемпіонаті України серед юніорів і молоді з плавання, який відбувся в Дніпрі 17-20 лютого (На фото: Спортсмени і тренери збірної Одеської області, які відзначилися на змаганнях в Дніпрі).

ПІДСУМКИ

Збірна Одеської області, які була представлена спортсменами СДЮШОР «Динамо», завоювала 2 золоті, 5 срібних і 4 бронзові медалі: у змаганнях серед молоді – 7 (2-4-1), серед юніорів – 4 (0-1-3).

МОЛОДЬ

16-річний вихованець СДЮШОР «Динамо» Олексій ГРАБАРОВ (тренери - Вадим ПЕНЯЗЕНКО, Олена РОЩИНА) завоював 4 медалі, 2 з яких золоті. Він став чемпіоном на дистанціях 200 і 400 м комплексом, показавши результати 2.06,75 і 4.29,84 відповідно, завоював срібло на дистанції 200 м на спині (2.03,73) і бронзу на дистанції 200 м батерфляєм (2.07,63).

day1 2

16-річна Катерина КАРАНІКОЛОВА (тренери - Олександра КУРБАНОВА, Ніна БАЖАНОВА) завоювала на чемпіонаті 3 срібні медалі, всі своїм профільним стилем – на спині: на 50-метрівці (30,80), 100-метрівці (1.06,42), 200-метрівці (2.23,69).

ЮНІОРИ

Три медалі чемпіонату України серед юніорів, свої перші в кар’єрі, завоювала Надія БІЛОВЕНКО (тренери – Вадим ПЕНЯЗЕНКО, Олена БУЦЬКО), якій 15 лютого виповнилося 15 років (всі медалі – на спині): срібло на дистанції 200 м (2.22,86) і бронзові медалі на дистанціях 50 м (31,33) і 100 м (1.07,14).

Відзначимо, що Надія БІЛОВЕНКО в попередньому запливі на 200-метрівці виконала норматив майстра спорту України, показавши результат 2.22.43. Ця спортсменка є вихованкою школи плавання Чорноморська (cекція ПС "Юність"), але з осені 2020-го року тренується в СДЮШОР «Динамо» у Вадима ПЕНЯЗЕНКА.

swim MS 00

13-річна Поліна ВОРОБЙОВА (тренери – Людмила ІГНАТОВА, Юрій ЄГОШИН) завоювала бронзову медаль на дистанції 100 м вільним стилем, виконавши норматив майстра спорту України - 59,86. Це перший майстер спорту України, підготовлений учасником 2-х Олімпійських ігор Юрієм ЄГОШИНИМ, який, до речі, є стипендіатом відділення НОК України в Одеській області.

swim MS 00

В кроці від п’єдесталу, а точніше, на відстані 0,29 секунди, зупинився Артем ДЕМА на дистанції 200 м брасом – 2.29,02.

ПІДСУМКОВИЙ КОМЕНТАР

day3 2 1Олександра КУРБАНОВА, старший тренер збірної України, тренер СДЮШОР «Динамо»:

- Виступ на чемпіонаті оцінюю як досить успішний, у нас з'явилися ще дві талановиті дівчинки – Поліна Воробйова та Надія Біловенко. Це дуже тішить, що школа видає перспективних спортсменів.

Для Олексія Грабарова і Катерини Караніколової (на фото з Олександрою Курбановою) цей старт розглядався як той, що проходить. Основний національний старт року – чемпіонат України в Харкові, який відбудеться вже незабаром, 8-12 березня. Зараз вони, як і срібний призер юніорського чемпіонату Європи-2021 Вадим Науменко, на навчально-тренувальному зборі у Броварах готуються до цих змагань.