В Нур-Султані завершився чемпіонат світу з боротьби, де брали участь три спортсмени Одеської області. Чи зуміли наші спортсмени завоювати олімпійські ліцензії – в нашому матеріалі.

ВІЛЬНА БОРОТЬБА

В олімпійській категорії (до 74 кг) виступав уродженець Тарутинського району Одеської області Василь МИХАЙЛОВ (тренер – Андрій ПАНАІТОВ, Петро КАРАБАДЖАК) і вийшов чвертьфінал змагань. В першому раунді Василь достроково переміг китайця Інь Луо (12:1), в 1/8 фіналу – Варужана Кажояна з Арменії (12:4). Якщо б переміг в чвертьфіналі француза Зелімхана Хаджієва, Василь завоював би для України олімпійську ліцензію. Але програв з рахунком 0:4 і тепер міг розраховувати тільки на вихід у фінал свого суперника, щоб виступити у втішному турнірі. Але той у півфіналі програв.

У підсумку наш борець посів 11-е місце на чемпіонаті, відклавши, таким чином, олімпійські мрії до наступних змагань. Континентальний та світовий олімпійські відбори відбудуться навесні 2020-го.

В неолімпійській категорії (до 70 кг) виступав ще один чемпіон України, одесит Семен РАДУЛОВ (тренер – Андрій ПАНАІТОВ) і, на жаль, поступився вже в першому раунді – болгарину Алі Умарпашаєву (2:5).

Myhaylov World

ГРЕКО-РИМСЬКА БОРОТЬБА

У змаганнях з греко-римської боротьби Одеську область представляв Микола КРИСОВ (тренер – Олег СІМОЧКІН), який виступав в категорії до 97 кг, і поступився в першому ж раунді – американцю Трейсі Хенкоку (0:6). Нагадаємо, що учасник чемпіонату світу у цій вазі визначався у контрольній сутичці, де за путівку також боровся Владлен КОЗЛЮК (тренер – Ігор МОІСЕЄВ). Микола тоді здобув перемогу з рахунком 3:1.

Тут, як у вільній боротьбі, наступні кваліфікаційні змагання відбудуться навесні 2020 року.