9-разовий чемпіон України з волейболу южненський «Хімік» планує заявлятися в Лігу чемпіонів в сезоні-2020/21. Про це заявив президент клубу Володимир ВАКЕРЯК в інтерв’ю офіційному сайту клубу.

Як відомо, в минулому сезоні «Хімік» став першим клубом в історії жіночого волейболу України, який виступив в груповому турнірі Ліги чемпіонів. Крім того, завоював два національних трофея з двох можливих - четвертий поспіль Суперкубок і сьомий поспіль Кубок України, округливши кількість титулів до двадцяти. Чемпіонат же України в Суперлізі через пандемію коронавірусу був завершений без визначення чемпіона і призерів.

На момент завершення чемпіонату, за два тури до фінішу першого етапу змагань, лідирував «Прометей» з Кам'янського, а южненський «Хімік» йшов на 2-му місці.

Представництво України в єврокубку ще не визначено – це має відбутися на спеціальному засіданні виконкому ФВУ, як повідомив офіційний сайт ФВУ. Президент ФВУ Михайло МЕЛЬНИК повідомив, що в Лізі чемпіонів теоретично можлива участь двох вказаніх вище команд.

Vakeryak 2019Президент ВК «Хімік» Володимир ВАКЕРЯК заявив, що саме южненський клуб має представляти України в Лізі чемпіонів-2020/21:

- Відповідаючи на питання про участь, або точніше про учасників Ліги чемпіонів від нашої країни, хочу звернутися до такого документу як регламент змагань з волейболу в Україні сезону-2019/20, який повторює регламент європейських клубних змагань в частині визначення учасників єврокубків. У пункті 14.15 українського документа сказано, що представляти країну в єврокубках країну мають право команди в наступному порядку: в першу чергу чемпіон України, в другу - володар Кубка України, далі - призери чемпіонату. Чемпіон, як відомо, не визначений, і тому саме «Хімік» як володар Кубка України має першочергове право представляти країну в найсильнішому клубному турнірі Європи. Згідно єврокубкового рейтингу Україна має в Лізі чемпіонів лише одне місце. І воно повинно бути віддано «Хіміку».

Якщо ж Україна буде надано друге місце - те, про що говорив Михайло Мельник, то друге місце може бути віддано другій команді в рейтингу за підсумками сезону-2019/20, якщо такий буде складено і буде братися до уваги.

Пресслужба відділення НОК України відділення в Одеській області

за матеріалами офіційного сайту ВК «Хімік»

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live