Одеські плавці завоювали 7 медалей на Кубку України на короткій воді, який проходив в Кременчуці 7-9 листопада. Ці нагороди завоювали спортсмени СДЮСШОР «Динамо» Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ і Анастасія ХОМИНА.

МЕДАЛІСТИ

Учасник ІІІ Юнацької Олімпіади 16-річний Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ (кращий результат - 5-е місце на 100 м батерфляєм) продовжив демонструвати високі результати і серед дорослих спортсменів. Він став срібним призером в непрофільному виді – 100-метрівці комплексом (56,23), а на дистанціях своїм коронним батерфляєм завоював три бронзові нагороди, покращивши у всіх видах свої особисті рекорди: на «полтиннику» - 24,20, на 100-метрівці – 52,56, на дистанції 200 м – 1.58,15. Причому на «сотні» та на 200-метрівці він встановив нові юнацьки рекорди України, покращивши рекордні показники відповідно на 0,51 та 2,68 секунди. Відзначимо, в комплексі Ігор (на фото на 3-й сходинці) був близький до перемоги, а на двох дистанціях «батом» - до срібних медалей. Взагалі, одеський плавець виступав на семи дистанціях і на кожній з них був фіналі.

UkrCup 2018 002

Ровесниця Ігоря Анастасія ХОМІНА, яка успішно виступила влітку на Кубку України в олімпійському басейні (три срібні медалі), в Кременчуці завоювала одну срібну та дві бронзові нагороди. На другу сходинку вона піднялася на 200-метрівці комплексом (2.20,80), на третю - на дистанції 200 м брасом (2.36,86) і на 400-метрівці комплексним плаванням  (4.59,86), причому в цьому виді вона поступилася «срібній» позиції лише 0,24 секунди.

Ще у двох видах програми Анастасія потрапила у фінал: на 100 м брасом посіла 7-е місце (1.14,61), на 50-метрівці батерфляєм – фінішувала восьмою (29,16).

ФІНАЛІСТИ

Також одеські плавці збірної Одеської області вийшли у фінали ще у восьми видах програми. В трьох видах програми цього добився Володимир ОНИЩЕНКО (1995 р.н.) – на 50-метрівці на спині (4-е місце – 25,93), на 100-метрівці кролем (7-е  - 50,98), на 50-метрівці на спині (4-е – 25,93). «Спинист» Юрій КОСЯН (2002) був 6-м на 200-метрівці (2.04,12) та 7-м на дистанції вдвічі коротше (57,13).  Сьомим на дистанції 200 м на спині став Вадим НАУМЕНКО (2003) з результатом 2.04,27, Микита ДОРОГОВ фінішував 5-м на 200 м комплексом (2.10,15), а Ганна САЄНКО (2004) - 8-ю на 200-метрівці батерфляєм (2.31,57).

Всього у складі збірної Одеської області виступали 24 спортсмени.