Одеські борці, які претендують на участь в Олімпійських іграх-2020, за ліцензії боротимуться вже в наступному році.

«Ліцензійні турніри з боротьби відбудуться вже в наступному році», - повідомив головний тренер збірної України з вільної боротьби Григорій ДАНЬКО в інтервю сайту ukrwrestling.com.ua.

Нагадаємо, що в європейському відборі на Олімпіади-2020, який був запланований 19-22 березня в Будапешті, мали брати участь одеські динамівці - 24-річний борець вільного стилю Василь МИХАЙЛОВ (тренери – Андрій ПАНАІТОВ, Петро КАРАБАДЖАК) та 23-річний «класик» Владлен КОЗЛЮК (тренери – Ігор МОЇСЕЄВ, Андрій ДЕРКАЧ).

Григорій ДАНЬКО відзначив, що можливо будуть змінені критерії відбору.

«Мені би хотілось зібрати збірну в базі в Конча-Заспі. Можливо навіть протестувати спершу всіх, і потім зачинитись для посилених тренувань в закритому режимі. Також дуже би хотілося провести наприкінці літа чемпіонат України серед дорослих», - розповів головний тренер збірної України з вільної боротьби.

Нагадаємо, що, в середині березня, у зв’язку з карантином, всі тренувальні збори відмінені, спортсмени займаються в індивідуальному режимі. Карантин триває до 24 квітня.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live