Спортсмени Одеської області завоювали 5 медалей, з яких 2 золоті, на великому міжнародного турнірі «Kyiv open» з вільної боротьби.

ЧЕМПІОНИ

Кандидат на участь в Олімпійських іграх Василь МИХАЙЛОВ (тренер – Андрій ПАНАІТОВ, Петро КАРАБАДЖАК) став переможцем в своїй непрофільній категорії – «до 79 кг». На шляху до вищої сходинки п’єдесталу він розгромив чотирьох суперників, зокрема у фіналі В’ячеслава Копота (10:0)

Kyiv open 04

Шлях до вищої нагороди Володимира БУРУКОВА (тренер – Георгій ЯБАНЖИ, Іван ПЄТКОВ) в категорії «до 61 кг» був набагато складнішим, адже три з чотирьох перемог були мінімальними, в тому числі у фіналі над французом Арманом Елояном (8:7).

Відзначимо, Василь ж уродженцем Тарутиного, а Володимир – села Городнєго, також Болградського району Одеської області.

Kyiv open 03

Kyiv open 02

ПРИЗЕРИ

Срібна медаль в активі одеського спортсмена Магамеда ЗАКАРІЄВА – в категорії «до 97 кг», бронза – у Хасана ЗАКАРІЄВА (у обох тренер – Костянтин СТАНКОВ) – «до 86 кг», а також у южненської спортсменки Олександри ТКАЧЕНКО (тренер – Володимир ВЕРЕМІЙЧУК).

Zakariev 1

Kyiv open 09

Kyiv open 08

ТОКІО-2020

Нагадаємо, що Василь МИХАЙЛОВ є кандидатом на участь в Олімпійських іграх в категорії «до 74 кг». Він мав виступити на європейському ліцензійному турнірі в Будапешті (19-22 березня), але він був скасований через коронавірус.

НАЙБЛИЖЧІ ПЛАНИ

Найближчим стартом для провідних спортсменів України має стати чемпіонат світу в Белграді (12-20 грудня), але остаточне рішення щодо його проведення буде прийняте 8 листопада міжнародним союзом боротьби.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Фото facebook.com/ukrwrestling

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live