Всесвітня федерація карате визначилася з термінами проведення заключних турнірів в рамках відбору на Олімпійські ігри-2020, котрі, як відомо, перенесені на літо 2021-го.

ОСТАННІЙ ШАНС

Заключні турніри в залік олімпійського рейтингу відбудуться навесні 2021-го: це етап «Прем’єр-ліги» (попередньо в Рабаті, але можлива заміна) та чемпіонат Європи в Гетеборзі (в травні). Заключний етап відбору на Олімпійські ігри – світова кваліфікація – запланована на червень 2021 року.

Нагадаємо, що «Прем’єр-ліга» в Рабаті та чемпіонат Європи, які були заплановані в березні, були скасовані через пандемію коронавірусу, як, втім, і світова кваліфікація в Парижі, яка була запланована на травень.

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ НА ІГРАХ В ТОКІО

У відборі на Ігри-2020 брали участь три спортсменки Одеської області. Зараз відомо, що одеситка Анжеліка ТЕРЛЮГА (тренер – Денис МОРОЗОВ) достроково забезпечила собі путівку на Олімпійські ігри (після перемоги в Дубаї у лютому).

В категорії «до 61 кг» спортсменка із Чорноморська Аніта СЕРЬОГІНА (тренер – Олександр ТОНКОШКУР) втратила можливість відібратися завдяки олімпійському рейтингу, але побореться за путівку в Токіо на світовому кваліфікаційному турнірі.

В категорії «+68 кг» Анастасія СТЕПАШКО (тренер – Ігор НЕГАТУРОВ) втратила усілякі шанси, щоб потрапити на Олімпійські ігри-2020.

КАЛЕНДАР-2020

Pгідно міжнародному календарю (для європейців) відбудуться чемпіонат світу (Дубай, 17-22 листопада) та два етапи Прем’єр-ліги, зокрема в Москві 2-4 жовтня.

На сьогоднішній день найближчим турніром у всеукраїнському календарі є «Katana Cup», який запланований на 28-30 серпня в Чорноморську.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live