Вихованці СДЮСШОР «Крижинка» завоювали 5 медалей, з яких 1 золота, на другому міжнародному турнірі зі спортивних танців на льоду «LuMi Dance Trophy», який проходив в одеському палаці спорту 11-13 лютого. Турнір був присвячений пам’яті відомого фахівця Людмили Михайловської та проходив під патронатом відділення НОК України в Одеській області.

ОДЕСЬКІ ДОСЯГНЕННЯ

Переможцями турніру стали Тетяна БЕЛОДОНОВА/ Костянтин ПРИТУЛА (тренер – Олена ОНИЩЕНКО), які в середній юнацькій категорії «Intermediate novice» (до 15-ти років) набрали 70,86 бали, випередивши лише на 1,21 бали інший одеський дует – Єлизавета СЕМЕНОВА/ Іван КАЧУР (тренер – Альона КАЛАМУРЗА). Чемпіони були кращими в обов’язковій програмі, срібні призери – в довільній.

20210211 isu LuMI 1259 1024x682

Тетяна БЕЛОДОНОВА/ Костянтин ПРИТУЛА

20210212 isu FS LuMi 340 1024x682

Єлизавета СЕМЕНОВА/ Іван КАЧУР

Срібні медалі також у Віри ФАГРАДОВОЇ/ Олександра КАПРИШАНСЬКОГО (тренер - Альона КАЛАМУРЗА) в наймолодшої вікової категорії «Basic novice» (до 13-ти років), а також Ірини ПОДГАЙНОЇ/ Романа ДРАГАНА (тренер – Олена ОНІЩЕНКО) - в категорії «Advance novice» (до 17-ти років). Бронзовими призерами в цій категорії стали Міра СААДІ-СМАЛІЙ/ Дмитро КРАВЧЕНКО (тренер - Альона КАЛАМУРЗА).

СТАРШІ КАТЕГОРІЇ

У змаганнях серед юніорів одеська пара Ліка БОНДАР/ Артем КОВАЛЬ посіла 5-е місце, набравши 126,81 бали. На нещодавньому чемпіонаті України серед юніорів, який був для них головним стартом сезону, вони набрали 144,06 бали і завоювали срібні медалі, що стало для спортсменів найвищим досягненням в кар’єрі. Перемогла тут пара з Кіпру Ангеліна Кудрявцева/ Ілля Каранкевич (161,58).

В найстаршій віковій категорії перемогу здобули чемпіони України Олександра Назарова/ Максим Нікітін, які в сумі набрали 191,96 бали.

20210213 isu FS LuMi 21 1024x682

Ліка БОНДАР/ Артем КОВАЛЬ

B80W1294 1024x682

Медалісти в найсильнішій категорії. В центрі - переможці змагань Олександра Назарова/ Максим Нікітін

ПРИЗЕРАМ - ОЛІМПІЙСЬКІ ПОДАРУНКИ

Чемпіони і медалісти у всіх категоріях, крім оригінального призів турніру «LuMi Dance Trophy», отримали подарунки від НОК України. Також олімпійські сувеніри отримали інші учасники змагань, а також судді.