810 спортсменів взяли участь у міжнародному турнірі з карате «Odessa open 2021». В Одесу приїхали представники із Молдови, Вірменії, Азербайджані і Норвегії, а також 11-ти регіонів України.

За медалі в категоріях «ката» і «куміте» боролися спортсмени усіх вікових категорій, розпочинаючи з 6-ти років. Серед учасників також були і члени збірної України.

Переможцем в медальному заліку став СК «Катана порт Чорноморськ», представники якого завоювали 57 медалей (18 золотих, 15 срібних, 24 бронзових). На другому місці – СК «Лідер» (Чернівці) – 27 (11-6-10), на третьому - СК «Легіон» (Одеса) – 44 (9-14-21).

Чемпіони та призери змагань, окрім медалей, отримали призи від партнерів «Odesa open» і відділення НОК України в Одеській області.

Змагання пройшли в рамках єдиного плану-календаря Міністерства молоді та спорту України за технічної та організаційної підтримки Української федерації карате.

Odessa open 04

Odessa open 05

Odessa open 06

Odessa open 08

Odessa open 15

Odessa open 10

Odessa open 14

Сюжет програми "О,Спорт!" (7 канал). Автор і зйомка - Микола АЛЄКСЄЄВ

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live