Спортсмени Одеської обласної федерації карате завоювали 10 медалей, з яких 4 золоті, на великих міжнародних змаганнях, які відбулися у Венеції.

МОЛОДІЖНА ЛІГА

На етапі Молодіжної ліги, де під егідою міжнародної федерації карате змагаються юні дарування зі всієї планети, спортсмени ООФК завоювали 6 медалей (2 золоті, 2 срібні, 2 бронзові)

Переможцями стали: Єгор ПОБЕРЕЖНИЙ (СК «Легіон», тренер – Дмитро ХИТРУК) – в категорії «до 45 кг» серед кадетів (62 учасники) і Анастасія ПУШКОВА (СК «Катана порт Чорноморськ», тренер – Олександр ТОНКОШКУР) в категорії «до 47 кг» (12-13 років, 46 учасників).

youth league venice 04

youth league venice 05

Срібні медалі завоювали Ярослав ФЕДОРОВ (СК «Катана порт Чорноморськ», тренер – Олександр ТОНКОШКУР, Олексій КОНОВАЛОВ) – в ката серед юніорів (84 учасники в категорії), Дар’я ЄРВАЧОВА (СК «Легіон», тренер – Денис КРИЛОВСЬКИЙ) – в категорії «+59 кг» серед юніорів (89 учасників)

Бронзовими призерами стали Наталія ОСАДЧУК (СК «Катана порт Чорноморська, тренер – Олександр ТОНКОШКУР) – в категорії «до 53 кг» серед юніорів (65 учасників), Ілля ГРИНЕНКО (СК «Тигрьонок», тренер – Дмитро НЕГАТУРОВ) – в категорії «до 50 кг» (12-13 років, 50 учасників).

Змагання відбулися 10-12 грудня.

youth league venice 03

Тренерка СК «Катана порт Чорноморськ», заслужена майстриня спорту України Аніта СЕРЬОГІНА з вихованцями клубу-призерами етапу Молодіжної ліги – Ярославом ФЕДОРОВИМ і Наталією ОСАДЧУК.

youth league venice 02

Тренер СК «Тигрьонок» Дмитро НЕГАТУРОВ з бронзовим призером етапу Молодіжної ліги Іллею ГРИНЕНКОМ

VENICE CUP

На міжнародному турнірі «Venice Cup», який проходив напередодні етапу Молодіжної ліги, спортсмени ООФК завоювали 4 медалі (2-1-1).

Чемпіонами стали Ярослав ФЕДОРОВ («ката, дорослі») і Юлія ПАЛАШЕВСЬКА (тренер – Дмитро НЕГАТУРОВ, СК «Тигрьонок»), яка у фіналі змагань в категорії «до 50 кг» серед молоді перемогла діючу чемпіонку Європи в цій віковій категорії Асію Агус з Італії.

VeniceCup 02

Срібним призером став Кирило ВАТАН (тренер – Олександр ТОНКОШКУР, СК «Катана порт Чорноморськ») – в категорії «до 75 кг» серед дорослих. Бронзову медаль завоювала Олена ПАВЛОВСЬКА (тренер – Володимир ЗАРЕЦЬКИЙ, СК «Royal team») в категорії «+68 кг» серед молоді.