Спортсменки Одеської обласної федерації карате Анжеліка ТЕРЛЮГА (до 55 кг) і Аніта СЕРЬОГІНА (до 61 кг) завоювали срібні медалі турнірі Прем’єр-ліги, який відбувся у Фуджайрі (ОАЕ) 18-20 лютого.

МЕДАЛЬНІ КОЛЕКЦІЇ

Обидві наші заслужені майстрині спорту України поповнили свої неймовірні колекції медалей, які були звойовані на міжнародній арені упродовж кар’єри. Для Анжеліки ТЕРЛЮГИ (тренер – Денис МОРОЗОВ) ця медаль стада 36-ю (19 золоті, 8 срібних і 9 бронзових), для Аніти СЕРЬОГІНОЇ (тренер – Олександр ТОНКОШКУР) – 27-ю (7-8-12).

36-а МЕДАЛЬ ТЕРЛЮГИ

На першому етапі змагань Анжеліка ТЕРЛЮГА в категорії «до 55 кг» перемогла росіянку Александру Бєлоусову (3:1) та іспанку Карлоту Фернандес (2:1) та отримала, таким чином, право виступити в плей-офф з іншими переможницями групових турнірів (всього 8). В плей-офф Анжеліка взяла верх над Валерією Кумізакі із Бразилії (6:5), турчанкою Якан Туба (3:0), але у фіналі поступилася Анні Чернишовій із Росії (2:3).

Також відзначимо, що у Фуджайрі Анжеліка отримала приз Грандвіннера, який вона завоювала за підсумками минулого сезону Прем’єр-ліги.

fujaira 02

fujaira 02

27-а МЕДАЛЬ СЕРЬОГІНОЇ

В категорії «до 61 кг» ще одна заслужена майстриня спорту України з карате змагань Аніта СЕРЬОГІНА на 1-му етапі взяла верх над румункою Михаелою Малаутою (4:1) і білорускою Марією Азаровою (8:0), в плей-офф – над співвітчизницею Діаною Шостак (2:1), Анною Родіною із Росії (2:1), але у фіналі програла 22-річній італійці Алесандрі Манькарпі (0:2).

fujaira 02

ЗА ЧЕСТЬ ОДЕЩИНИ

Також у змаганнях брали участь 17-річний чемпіон України з ката Ярослав ФЕДОРОВ (тренери – Олександр ТОНКОШКУР, Олексій КОНОВАЛОВ), а також неодноразова призерка турнірів Прем’єр-ліги Анастасія СТЕПАШКО (тренер – Ігор НЕГАТУРОВ), але в плей-офф вони не вийшли.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live