Вихованці одеської СДЮСШОР «Крижинка» завоювали 13 медалей на всеукраїнських змаганнях, які відбулися в Києві (на фото: Переможець 6-ти етапів «Всеукраїнських змаганнях юних фігуристів» сезону-2020/21 Ратмір КРАВЧЕНКО з тренером Марією ВЕРЕНІЧ).

ЮНІ ФІГУРИСТІ

У фіналі «Всеукраїнських змаганнях юних фігуристів» одеські спортсмени завоювали 4 медалі (1 золоту, 1 срібну і 2 бронзові)

Чемпіоном в категорії «2010-2011» став Ратмір КРАВЧЕНКО (тренер – Марія ВЕРЕНІЧ), який набрав 33,43 бали. Відзначимо, що Ратмір виграв всі шість етапів змагань сезону-2020/21, в яких брав участь (всього - 7, враховуючи фінальний). Бронзу в цій же категорії завоював Данило МОРОЗ (тренер – Альона ФЕДЮНIНА) – 29,90.

Kravchenko 2

Срібну медаль в категорії «2010-2011» завоювала Ксенія КАСПЕРЕВИЧ (тренер – Світлана КАТАШИНСЬКА) – 38,61.

Kasperevich trener

Бронзовим призером у змаганнях серед наймолодших став Павло ДУМБРОВ (тренер – Алла БЕКНАЗАРОВА).

В двох категоріях юні одеські фігуристи зупинилися поруч з п’єдесталом: серед наймолодших – Єлизавета ІВАНЧЕНКО (тренер – Олена ВОРОПАЄВА) – в 0,14 бали від бронзи (31,43), а також в середній віковій групі (2011-2012) – Анна БЕЛОУС і Варвара ДАНИЛІНА (у обох тренер – Марія ВЕРЕНІЧ)

ЗМАГАННЯ СЕРЕД ЮНАКІВ І ДІВЧАТ

У фіналі всеукраїнських змагань юнаків і дівчат в категорії «2007-2008» чемпіонкою стала Анастасія ВАСИЛЬЧЕНКО (тренер – Ірина КЛАНЦАТ), яка набрала 103,84 бали за підсумком виступу в короткій і довільній програм, випередивши на 15 з гаком балів срібну призерку – Кіру Чурікову з Харкова.

У змаганнях танцювальних пар в старшій віковій групі срібні медалі завоювали Ірина ПІДГАЙНА/ Роман ДРАГАН (тренер – Олена ОНІЩЕНКО) – 100,11.

Vasilchenko

Dragan Podgayna 3

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ

В юнацькому чемпіонаті України одеські фігуристи завоювали 7 медалей (2 золоті, 2 срібні і 3 бронзові)

Чемпіоном України в молодшій групі став Михайло ІВАНЧЕНКО (тренер – Олена ВОРОПАЄВА), який набрав 43,26 бали.

Ivanchenko Voropaeva

Золоті медалі також в активі танцювальної пари Тетяна БЕЛОДОНОВА/ Костянтин ПРИТУЛА (тренер – Олена ОНІЩЕНКО). У змаганнях в середній віковій категорії вони лише на 0,1 бали випередили харківський дует Анастасія Литвин/ Давід Дядченко завдяки більш технічному виконанню довільної програми – 67,82 проти 67,72. Бронзовим призером стала тут ще одна одеська пара - Єлизавета СЕМЬОНОВА/ Іван КАЧУР (тренер – Альона КАЛАМУРЗА) – 64,11.

dance podium 1

Belodonova Pritula

Kachur Semenova 05

Срібні медалі у змаганнях танцювальних пар в молодшій групі завоювали Віра ФАГРАДОВА/ Олександр КАПРИШАНСЬКИЙ (тренер – Альона КАЛАМУРЗА), які програли переможцям лише 0,3 бали.

Срібну медаль в молодшій групі завоювала Олена ХОРСУНЕНКО (тренер – Олена ВОРОПАЄВА) – 42,27. Бронза в активі Ніколь КАЛУГІНОЇ (тренер – Георгій СТАРКОВ) – 41,02.

Fagradova Kaprish 1

Horsunenko 6

На льоду - Олена ХОРСУНЕНКО

Також бронзовим призером став Арсеній ОСИПОВ (тренер – Алла БЕКНАЗАРОВА) – в середній віковій категорії (65,99).

Змагання в Києві завершили національний сезон у фігурному катанні.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Фото на льоду - Дмитро ПУТІНЦЕВ

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live