Одеська спортсменка Анжеліка ТЕРЛЮГА вийшла у фінал турнірі серії A в столиці Чилі Сантьяго. Серія А вважається другою за рівнем серією турнірів у світі слідом за Прем’єр-Лігою.

НА ШЛЯХУ ДО ФІНАЛУ

На шляху до фіналу в категорії «до 55 кг»вихованка Дениса МОРОЗОВА подолала Габріелу Сервін Амаріллу з Парагваю,  іспанку Карлотту Фернандес (як і тиждень тому на турнірі Прем’єр-Ліги в Берліні), німку Яну Біч, а в поєдинку за вихід у фінал - бразилійку Валерію Кумізакі.

У фіналі Анжеліка ТЕРЛЮГА сперечатиметься з турецькою спортсменкою Єнен Туба. З нею одеситка зустрічалися багато разів – зі змінним успіхом. Так в минулому році у фіналі турніру Прем’єр-Ліги в Роттердамі  здобула перемогу, проте поступилася у півфіналі чемпіонату Європи.

Як відзначив Денис МОРОЗОВ в короткому коментарі прес-службі НОК України в Одеській області: «Суперниця доволі незручна для нас. Вона дуже рухлива та різка».

Нагадаємо, що минулого тижня Анжеліка ТЕРЛЮГА здобула перемогу на «German Open» - турнірі Прем’єр-Ліги в Берліні. 

ПОТЕНЦІЙНІ ФІНАЛІСТИ

В суботу за вихід у фінал боротимуться Аніта СЕРЬОГІНА (тренер - Олександр Тонкошкур) – в категорії «до 61 кг» (56 учасників, 32 країни), а Анастасія СТЕПАШКО (тренер - Ігор Негатуров) - «+68кг» (53/31).

Фінали у всіх категоріях відбудуться в останній день турніру і будуть показані на сайті  karateworld.tv.

Прес-служба НОК України в Одеській області

Фото lun.com

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live