Спортсмени одеської КДЮСШ №1 Ілля ПОЛОНЕЦЬ та Надія ЛОБАЧ стали срібними призерами крупного міжнародного турніру в Португалії (438 учасників). Підготували призерів - Віктор СИЛЮТІН та Регіна БРАЇЛОВА (на фото з призером)

«СРІБНІ» СТРИБКИ

Представник відомої одеської спортивної династії Ілля ПОЛОНЕЦЬ став другим в індивідуальних стрибках у віковій категорії «13-14 років» в рамках 13-го «Лоле Кап», який проходив в однойменному португальському місті. В фіналі змагань за участю 24-х спортсменів з 8-ми країн він показав результат 49,800. В попередніх змаганнях був 7-м, набравши 87,330 бала за сумою обов’язкової та довільної програм (40,170+47,160). Як ми бачимо, у фіналі він покращив свій результат у довільній програмі майже на три бали, що й принесло йому срібну нагороду.

LolaCup 02

LolaCup 03

Володарка двох бронзових медалей чемпіонату України-2018 Надія ЛОБАЧ стала другою у змаганнях жінок з результатом 50,325 бали, програвши 1 бал грузинській спортсменці Нані Гогашвілі. В цьому ж турнірі Катерина КУЛЕШОВА показала 7-й результат.

LolaCup 05

LolaCup 04

У змаганнях також брали участь ще два одеські спортсмени. Тетяна КУКНЕРІК у змаганнях юніорів посіла в кваліфікації 12-е місце (83,950), а Артем САВЧЕНКО серед дорослих - 11-е (93,510).

КУБОК СВІТУ

Паралельно в португальському Лоле проходив етап Кубку світу, де разом з найсильнішими спортсменами планети брали участь і одеські спортсменки - Діана ТУВАКБАЄВА та Діана КЛЮЧНИК. У фінали вони не потрапили, а найкращий результат показали у синхронних стрибках – 13-е місце. За результатом довільної програми (45,550) вихованки КДЮСШ №1 цілком могли конкурувати за медалі у фіналі, але невдалий виступ в обов’язковій програмі залишив їх за бортом фінального раунду.

Як ми повідомляли, на початку липня Діана КЛЮЧНИК та Діана ТУВАКБАЄВА стали другими у синхронних стрибках на етапі Кубку світу, який відбувся в швейцарському місті Ароса (46,910).

ЗНОВ ОДЕСА ЗБИРАЄ КРАЩИХ

UkrChamp 2018

Наступний старт для найсильніших спортсменів країни відбудеться 16-18 жовтня, традиційно для останніх років, в Одесі – в гімнастичному клубі «Істок».