Одна з найсильніших спортсменок України у стрибках на батуті вихованка КДЮСШ №1 Діана ТУВАКБАЄВА підбила підсумки сезону та оцінила свої шанси в боротьбі за олімпійську ліцензію.

Tuva final - Початок року вийшов невдалим як за відчуттями, так і за результатами, - розпочала бесіду спортсменка. - Але кінцівка мені дуже сподобалася, особливо друге місце на етапі Кубку світу з Діаною Ключник у синхронних стрибках. Взагалі, друга половина сезону майже ідеально пройшла. Частіше би так. Стояти на п’єдесталі пошани.

- Чи вдалося досягти прогресу за цей рік?

- Так. Ми в комбінацію додали потрійне сальто. Сподіваюся, що в наступному році, коли визначатимуться володарі олімпійських ліцензій, вдасться додати ще одне потрійне. Зараз ми з тренером працюємо над цим (з Діаною працюють тренери КДЮСШ №1 Віктор СИЛЮТІН та Регіна БРАЇЛОВА. - прес-служба). Тому сподіваюсь, що нам вдасться зробити комбінацію складністю 140 одиниць.

- Є велика ціль – Олімпіада, до якої так довго прагнуть одеські стрибки на батуті. Наскільки важко концентруватися на роботі на шляху до цієї цілі?

- Досить важко. Плюс травми заважають. Такий собі закон підлості. Тільки починаєш набирати оберти – вискакує якась травма. То коліна, то спина. Звісно, треба йти лікуватися, відновлюватися. Поєднувати це, звичайно ж, неможливо. Десь місяць йде на відновлення, а потім знову за справу. Це дуже важко. Якщо б не було травм, я б швидше прогресувала.

- Ментально ви готові боротися на високому міжнародному рівні? Уявляєте який рівень конкуренції в боротьбі за ліцензії?

- Так. Я знаю своїх конкуренток. Звісно, буде дуже важко. Але, думаю, що готова боротися з ними. 

Інтерв'ю Діани ТУВАКБАЄВОЇ. ВІДЕО

 

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live