Одеські спортсмени завоювали 6 золотих медалей на всеукраїнських юнацьких змаганнях. В Одесі відбуваються відразу два турніри національного масштабу: крім юнацьких змагань, ще й Кубок України серед дорослих (на фото: 15 вересня. Одеса. Синхронні стрибки виконують переможці - одеські спортсмени Андрій КУЧЕРЕНКО та Олександр МОРОЗОВ)

ОДЕСЬКІ ЗДОБУТКИ

Всього юні одеські спортсмени, а в стрибках на батуті Одеську область вже довгі роки достойно представляють вихованці КДЮСШ №1 (директор – Лілія БАКАЛЕНКО), завоювали 13 медалей: крім 6-ти золотих, ще 2 срібних та 5 бронзових.

Національні змагання проходять у спортивному залі, що на Люстдорфській дорозі, 96а.

ПЕРЕМОЖНИЙ ПОЧАТОК

Рахунок медалям відкрив Андрій КУЧЕРЕНКО (тренер – Іван КУЧЕРЕНКО), який переміг в індивідуальних стрибках у віковій категорії «2009-2010 рр.н.» з результатом 89,61 бали. Бронзовим призером тут став Олександр МОРОЗОВ (тренер – Іван КУЧЕРЕНКО), у якого 79,37 бали.

У віковій категорії «2007-2008 рр.н.» бронзовим призером став Андрій БУЧАЦЬКИЙ (тренер - Діана КЛЮЧНИК) – 76,15 бали.

У змаганнях дівчат у молодшій віковій категорії переможницею стала Марія БРАГАРЬ (тренер - Анна ГАЛЕНДА). «Срібло» в активі Владислави КОНОНЕНКО (тренер - Анна ГАЛЕНДА), яка відстала лише на 0,92 бали – 85,93 проти 85,01.

У старшій віковій групі «срібло» завоювала Яна САМОТЕЙ – 82,35 бали. Була близькою, щоб піднятися на п’єдестал Ніколєтта ДОЦЕНКО (тренер - Лілія ДОРОГАНЧУК), але стала четвертою, відставши на 1,1 бали від бронзової призерки.

ЗОЛОТІ СИНХРОНИ

У другий день змагань – 15 вересня, коли спортсмени боролися за перемогу у синхронних стрибках, одеські батутисти завоювали ще 7 медалей, з яких 4 золоті. І серед дівчат, і серед хлопців золоті медалі завоювали одеські дуети: Владислава Кононенко та Карина БИЧИНЮК (тренер - Діана КЛЮЧНИК), які випередили суперниць лише на 0,65 бали (75,98 – 75,33), та Андрій Кучеренко/ Олександр Морозов, перевага яких перед найближчими переслідувачами склала майже 1,5 бали (76,18 – 74,70). Також медалі у скарбничку Одеської області поклали Ніколєтта Доценко/ Марія Брагарь (68,30) та Андрій Бучацький, який виступав в парі з Олексієм Іщенком з Днепра (71,43).

batut od 036 1

КУБОК УКРАЇНИ

Дорослі спортсмени визначать володарів Кубку України у всіх видах в заключний день – в понеділок, 16 вересня. За підсумками кваліфікації в число 16 кращих, які продовжать боротьбу за медалі в індивідуальних стрибках, потрапили 7 одеських спортсменів: Артем САВЧЕНКО (5-е місце), Діана КЛЮЧНИК (3) Надія ЛОБАЧ (4), Тетяна КУКНЕРІК (6), Софія АЛАРОВА (8), Каріна ЗАНФІРОВА (14) та Вероніка ПЯТАКОВА (15).

За підсумками 1/8 фіналу у вісімку кращих потрапили перші п’ять названих одеських спортсменів.

batut od 04

ФІНАЛЬНИЙ ДЕНЬ

Змагання заключного дня розпочнуться в понеділок о 9.00. Спочатку боротьбу за медалі поведуть жінки – відбудуться стадії 1/4 фіналу, 1/2 та фінал, де зійдуться дві кращі спортсменки. Далі за тією ж схемою володаря Кубку України визначать чоловіки. О 12.00 розпочнуться фінали у синхронних стрибках серед жінок, о 12.40 – на батут вийдуть чоловічі пари.

Після заключного виду відбудеться нагородження чемпіонів та призерів у всіх видах програми всеукраїнських змагань та Кубку України.