Вихованці одеської КДЮСШ №1 завоювали 6 медалей на «Кубку незалежності» зі стрибків на батуті, який проходив в болгарському місті Кюстенділ.

В індивідуальних стрибках перемогу здобули Андрій КУЧЕРЕНКО (вікова група «2008-2009 р.н.») та Софія АЛАРОВА («2006-2007»).

Alarova Brailova 2

Kucherenko 1

В синхронних стрибках Андрій КУЧЕРЕНКО з Валентином ЗАРУБОЮ та Софія АЛАРОВА з Кариною ЗАНФІРОВОЮ завоювали срібні нагороди. Нагадаємо, що всі одеські спортсмени-медалісти представляють КДЮСШ №1 (директор - Лілія БАКАЛЕНКО).

Kucherenko synchron 1 2

Alarova synchron 1 2

Крім того, в індивідуальних стрибках серед дівчат в фінали виступали Карина ЗАНФІРОВА (4-е місце) та Вероніка ПЯТАКОВА (6-е).

Підготували одеських медалістів Іван КУЧЕРЕНКО, Регіна БРАЇЛОВА та Віктор СИЛЮТІН.

РІВЕНЬ ТУРНІРУ

Як розповів Інтернет-ресурс radiovox.bg, у змаганнях, які були присвячені Дню незалежності Болгарії, взяли участь 178 спортсменів з п'яти країн: три команди з Італії, дві з Греції, молодіжні збірні команди України та Грузії та 10 команд з Болгарії. Для багатьох спортсменів цей турнір став гарною перевіркою перед чемпіонатом світу в вікових групах, який відбудеться в Санкт-Петербурзі (як відомо, Мінмолодьспорту, не рекомендує збірним України виступати на змаганнях, які відбуваються в Росії. – прес-служба).

За підсумками турніру збірна України  перемогу і в загальнокомандному заліку.