Одеська спортсменка Анжеліка ТЕРЛЮГА стала переможницею турніру Прем’єр-ліги в Рабаті. Це ії 14-а золота медаль на змаганнях такого рангу.

ЮВІЛЕЙ ВІД АНЖЕЛІКИ

У фіналі змагань в категорії «до 55 кг» Анжеліка ТЕРЛЮГА (тренер – Денис МОРОЗОВ, Володимир ЗАРЕЦЬКИЙ) взяла верх над срібною призеркою чемпіонату світу-2021, американкою Трініті Аллен (2:1), пропустивши єдиний удар на турнірі на останній секунді бою.

Це 25-а медаль Анжеліки в турнірах Прем’єр-ліги (14-а золота). Свою першу медаль на таких турнірах вона завоювала в 2013-му році - бронзу в Зальцбурзі. Наступна медаль ПЛ датована 2015-м роком, коли Анжеліка стала переможницею турніру в німецькому Кобурзі. Найбільш успішним вийшов 2019-й, коли було завойовано 6 медалей (5 золотих).

Rabat PL 03

ШЛЯХ НА П’ЄДЕСТАЛ

В груповому турнірі Анжеліка ТЕРЛЮГА перемогла італійку Аніту Паццалью і Лін Мансур із Йорданії з однаковим рахунком 4:0. У чвертьфіналі одеситка взяла верх над японкою Шімі Аірі (0:0 – по «хантею»), а в півфіналі – тайською спортсменкою Ку Цуй Пін (6:0).

ЗА ЧЕСТЬ ОДЕЩИНИ

В Рабаті виступали ще чотири спортсмени Одеської обласної федерації карате (президент – Олексій КОХАНЕЦЬ). На жаль, всі вони завершили боротьбу після першого етапу змагань.

В категорії «до 50 кг» Юлія ПАЛАШЕВСЬКА (тренер – Дмитро НЕГАТУРОВ) здобула дві перемоги в групі (над іспанкою Санчес Пінільєю і Емою Сарделлі з Хорватії – по 1:0), але поступилася Цан І Тін з Тайланду (3:5), яка стала у підсумку бронзовим призером.

В категорії «до 61 кг» Аніта СЕРЬОГІНА із Чорноморська (тренер – Олександр ТОНКОШКУР) здобула в групі одну вікторію, як і дві інші учасниці, але поступилася їм за різницею набраних очок.

В категорії «+68 кг» у Анастасії СТЕПАШКО (тренер – Ігор НЕГАТУРОВ) також в активі лише одна перемога.

Відзначимо першу перемогу на турнірі такого рангу 18-річного Давида ЯНОВСЬКОГО (тренер – Денис КРИЛОВСЬКИЙ) – над французом Джейсоном Бланше (2:1), але, на жаль, вона виявилася єдиною. Для Давида, який в минулому році став чемпіоном Європи серед юніорів, це лише другий в кар’єрі турнір Прем’єр-ліги.

Rabat PL 03НАСТУПНІ СТАРТИ

Наступним стартом стане турнір Прем’єр-ліги в японській Фукуоці (9-11 червня), після чого українські спортсмени, зокрема Анжеліка ТЕРЛЮГА і Аніта СЕРЬОГІНА, візьмуть участь в Європейських іграх (21-23 червня).