Одеситка Анжеліка ТЕРЛЮГА стала переможницею турніру серії А, який відбувся в Шанхаї. Це була дев’ята перемога на крупних міжнародних турнірах в кар’єрі вихованки Дениса МОРОЗОВА і четверта в 2018-му році.

ФІНАЛ

У фіналі Анжеліка ТЕРЛЮГА взяла верх над Фумікою Ішаі із Японії – 4:0. Взагалі, на цьому турнірі одесит не дозволила своїм суперницям набрати жодного очка, а сама набрала 28 (!): Райну Гупту (Індія) – 8:0, Валентина Золотарьова (Канада) – 6:0, Тіппаван Хамсі (Таїланд) – 6:0, Шіорі Накамура  (Японія) – 1:0, Івет Горанова (Болгарія) - 3:0.

Мажорне закінчення року!

Terliuga Shanhai gold

ТОП-СЕЗОН

В цьому році Анжеліка, крім успіху в Шанхаї, перемогла на чемпіонаті Європи, здобула титули в Берліні (Прем’єр-Ліга) та Сантьяго (серія А), також стала бронзовою призеркою двох турнірів Прем’єр-Ліги (Париж, Роттердам). Крім того, другий рік поспіль одеська каратистка стала Гранд-віннером Прем’єр-Ліги (кращим спортсменом у свої категорії) та завершила рік на першій сходинці світового рейтингу.

НА ПОДСТУПАХ ДО П’ЄДЕСТАЛУ

Срібна призерка Євро-2018 Аніта СЕРЬОГІНА в категорії до 61 кг перемогла в першому бою Беттіну Альстадсатер (Норвегія) з рахунком 1:0, а в другому поступилася майбутній чемпіонці змагань Хайа Джумаа із Канади. Відповідно з цим вона отримала шанс пробитися через втішний турнір у «бронзовий» фінал. Але поступилася в першому ж раунді мексиканці Ксунаші Кабальєро (0:1). І в підсумку фінішувала на 11-му місці в категорії

В ПЕРШИХ РАУНДАХ

Каратистка з Чорноморська Анастасія ОСАДЧУК в категорії «до 68 кг» перемогла польку Урсулу Токаюк з рахунком 4:1, а далі програла китаянці Чжао Сяолін – 0:3. Одеситка Анастасія СТЕПАШКО (тренер – Ігор НЕГАТУРОВ), яка на всіх попередніх турнірах серії А 2018 року була бронзовою призеркою в категорії «+68 кг», на цей раз поступилася в першому ж бою – турчанці Хокаоглу Мелтем

Нагадаємо, що інші спортсмени Одеської області - Євген ДИШЛОВЕНКО (куміте, до 67 кг) та Віталій КУЛИК (ката) – поступилися в першому раунді.