Одеська каратистка Анжеліка ТЕРЛЮГА, яка напередодні перемогла в Шанхаї – на останньому турнірі року, відповіла на питання прес-служби відділення НОК України в Одеській області.

- Анжеліко, вітаємо з переможним завершенням року. Розповість, будь ласка, як склався ваш фінальний поєдинок з Фумікою Ішаі, адже, як зазвичай, ми не мали змоги його побачити…

- Дякую за вітання. Що стосується бою, я класно попала йокогері в живіт назустріч (йокогері - удар ногою у бік без повороту корпусу. – прес-служба), і це мені принесло перемогу. Але до цього ще два бали взяла руками. Японка не змогла мені доставити проблем, хоча, напевно, таке бажання у неї було.

- Успіх приніс детальний розбір суперниці і чітка реалізація плану?

- Ні, ми з тренером не розбирали суперницю. Я навіть не дивилася ії поєдинки – ми билися одночасно на різних татамі. Ми перед боєм з Денисом Валерійовичем (Денис Морозов. - прес-служба) розім’ялися, зробили мої «коронкі». А в бою я просто зробила свою техніку. В основному, всі японці ведуть бій в одному стилі, так і вийшло й зараз. Можливо, у суперниці й був план на бій, але я його не побачила. Здавалося, що вона боялася проатакувати, не ризикувала. Я повністю володіла ініціативою упродовж поєдинку.

- За весь турнір ви не пропустили жодного удару. Це для вас був один з кращих турнірів за якістю?

- Можна сказати, що не зробила жодної помилки. Бездоганно було б кожний бій вигравати 8:0, як було в першому бою турніра - з індійською спортсменкою. Складно, але до цього треба прагнути. Взагалі, перший поєдинок виграла за 17 секунд. Найшвидший бій в моїй кар’єрі. Суперниця, щоправда, слабка була.

- Які подальші календарні плани?

- Зараз не хочеться думати про це, поки хочеться одного – відпочити. Знаю, що в наступному році мені чекає купа турнірів, на кожному з яких бажано перемагати, щоб відібратися на Олімпійські ігри (в 2019-му заплановано 7 турнірів Прем’єр-Ліги, 4 турніри серії А, а також чемпіонат Європи, який відбудеться 28-31 березня. – прес-служба).

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live