Одеські спортсмени завоювали 7 медалей на І Європейських студентських іграх з єдиноборств «Combat Games», які відбулися в Загребі. Шість медалей в активі каратистів, одна – у представників ще одного олімпійського виду спорту – тхеквондо ВТФ (на фото: Чемпіон Ігор - Дмитро ГОВОРУН).

КАРАТЕ

Чемпіонами стали Ганна ЧЕГОЛЯ, Микола ГРОМИК (обидва – СК «Роял Тім», тренер – Володимир ЗАРЕЦЬКИЙ), Анастасія ПЕРЕУДА та Ігор ЛАГУНОВ (обидва – СК «Тигрьонок», тренер – Дмитро НЕГАТУРОВ), які перемогли в командному турнірі.

Крім того, Микола Громик та Ігор Лагунов завоювали бронзові медалі в особистому турнірі – «до 60 кг» та «+84 кг» відповідно. В поєдинку за 3-е місце Микола здолав румуна Богдана Гологоші, Ігор – угорця Аттілу Джобо.

combat stud 03 1

Загреб. Дмитро НЕГАТУРОВ (перший зліва) та його вихованці-медалісти - Ігор ЛАГУНОВ та Анастасія ПЕРЕУДА

combat stud 01

combat stud 05

Загреб. В центрі - Микола ГРОМИК - бронзовий призер І Європейських студентських іграх з єдиноборств «Combat Games»

combat stud 07ТХЕКВОНДО

Золоту медаль приніс Одеській області і майстер тхеквондо Дмитро ГОВОРУН (тренер – Віктор ПОДОЛЯН). У фіналі змагань в категорії «до 68 кг» він з рахунком 41:13 розгромив Ренато Віану із Португалії.

ПІДСУМКИ

Збірна України за підсумками І Європейських студентських ігор з єдиноборств «Combat Games» стала переможницею в загальнокомандному заліку, за три дня змагань здобувши 42 медалі (16 золотих, 8 срібних та 18 – бронзових).