Спортсмен «Elite tennis club» Олександр ПОНОМАР увійшов в топ-16 престижного турніру «57th Junior Orange Bowl International», який відбувається в Маямі.

На своєму дебютному «Orange Bowl» в категорії (U-12) Олександр ПОНОМАР (тренер - Денис ПУМЕ) переміг аргентинця Хуана Ігнасіо Морессі – 5:7, 7:5, 6:0, американця Микиту Філіна – 6:2, 6:0, першу ракетку Китаю Цзиньпень Тана – 6:4, 7:5, а боротьбі за вихід в чвертьфінал поступився Цюань Дону (США) – 3:6, 1:6.

У турнірі грають 128 тенісистів з різних куточків світу, а свого часу це престижне змагання серед юніорів вигравали такі легендарні тенісисти як Роджер Федерер, Новак Джокович, Енді Маррей, Каролін Возняцкі та інші.

УСПІШНИЙ 2018-Й

В нинішньому  році вихованець «Elite tennis club» Олександр ПОНОМАР переміг в одиночному розряді на трьох міжнародних турнірах із восьми, в яких брав участь: «Hungarian Open» (Будапешт, 25.06-01.07), «Кубок Кравченко» (Ірпінь, 03-08.09) и Кубку Європи «GD Tennis Cup» (Анталья, 12-18.11), ще в двох був у фіналі «Wilson Cup» (Софія, 10-15.09), «Наші діти» (Київ, 21-27.05). (інформація - coretennis.net)