«Хімік», обігравши запорізьку «Орбіту-ЗНУ-ОДЮСШ», в 6-й раз поспіль завоював Кубок України. Це 17-й трофей в клубній колекції волейбольної команди Одеського припортового заводу.

Нагадаємо, що «Хімік» також вісім разів ставав чемпіоном України і тричі вигравав Суперкубок України.

Кращим гравцем «Фіналу чотирьох» Кубку-2019 визнана волейболістка «Хіміка» Дар’я ДРОЗД, яка також увійшла в символічну збірну турніру як центральна блокуюча. Також в цій зірковій команді ще одна волейболістка «Хіміку» - догравальниця Юлія БОЙКО, яка, крім того, отримала приз кращого гравця «Фіналу чотирьох» за версією газети «Спорт-Експрес в Україні»

«Хімік» - «Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ» - 3:0 (25:20, 25:16, 25:21)

«Хімік»: Дудник 16, Карпець 15, Дрозд 6, Бойко 16, Микитюк 7, Напалкова 2; Нємцева (л), Степановська (к), Великоконь. Тренер - Євген Ніколаєв.

«Орбіта»: Пасс 9, Лучко 6, Грицуняк (к) 2, Пугач 4, Димар 12, Савченко 9; Ніколайчук (л). Тренер - Володимир Бузаев.

Судді: А.Скібіцький (Львів), В.Босенко (Суми).

Тривалість матчу: 65 хв. (24+19+22).

Набрані очки: 75-57 (48-33 - атака, 8-6 - блок, 9-3 - подача, 10-15 - помилки суперника)

23 лютого. Запоріжжя. Палац спорту «Юність». 900 глядачів.

У півфіналі, напередодні, волейболістки «Хіміку» обіграли луцьку «Волинь-Університет-ОДЮСШ» - 3: 0 (25:16, 25:19, 25:12).

Бронзовим призером «Фіналу чотирьох» стала як раз луцька команда, яка подолала опір тернопільської «Галичанки-ТНЕУ-Гадз» - 3:0.

за матеріалами офіційного сайту ВК «Хімік»