Вихованець «Elite tennis club» міста Чорноморська Олександр ПОНОМАР досяг півфінальної стадії турніру серії «Tennis Europe U14» (Super Category - найвища категорія юніорських турнірів), який проходив в Стокгольмі.

За крок до фіналу турніру Super Category «Kungens Kanna Drottningens Pris» Олександр поступився першому сіяному Атакану Карахану з Туреччини – 4:6, 4:6.

Нагадаємо, що раніше Олександр вже двічі обігравав Атакану Карахана на турнірах Tennis Europe: в минулому році у фіналі змагань третьої категорії в Азербайджані і на початку цього місяця в півфіналі турніру Super Category у Франції, де в результаті виграв титул.

Упродовж турніру Олександр ПОНОМАР (тренер – Денис ПУМЕ) він переграв кваліфаєра із Великої Британії Олівера Бондінга– 6:3, 6:1, австрійця Ніко Ніпфля - 6:1, 6:1, 13-у ракетку турніру Криса Спіру із Греції – 6:4, 6:0, в чвертьфіналі бельгийця Себастьена Куапе - 6:2, 6:4.